داعش یا الاحوازیه فرقی ندارد/ فاشیست تجزیه طلب در هر لباسی خائن است

گروهک الاحوازیه یک تشکیلات آنارشیست تجزیه‌طلب است که علیرغم اینکه، به وضوح دارای خط و مشی نژاد‌پرستانه است ولی با وقاحت تمام به حس وطن پرستی هر ایرانی حمله کرده و آن را در قالب فاشیسم و شوونیسم نژادی معرفی می‌کند.

خورنا- خبری کوتاه و غیر قابل باور!!!

«حمله تروریستی به مراسم سالگرد دفاع مقدس در اهواز»

رویدادی تلخ و ناگوار که نه تنها اهواز و خوزستان را بلکه کل ایران و حتی سراسر جهان را هم دچار غم و اندوه فراوان کرد. زیرا گروهکی تروریستی و تجزیه‌طلب با نام الاحوازیه که آشکارا مشی تشکیلاتی خود را برمبنای ترور و جنایت برای رسیدن به اهداف مشروح بنیان‌گذاری کرده است در روز سی‌و‌یکم شهریور‌ماه ۹۷ در یک حرکت کاملا مذبوحانه ۲۴ نفر از هموطنمان را شهید و نزدیک به ۶۰ نفر دیگر را هم مجروح کرد.

الاحوازیه چه کسانی هستند؟

گروهک الاحوازیه در اصل یک تشکیلات آنارشیست تجزیه‌طلب است که علیرغم داشتن خط و مشی نژاد‌پرستانه و قومی ولی با کمال وقاحت به حس وطن دوستی هر ایرانی حمله کرده و آن را در قالب فاشیسم و شوونیسم نژادی معرفی می‌کند.

 البته ناگفته پیداست که برای چنین گروهکهای تجزیه‌طلبی که در کله‌های پوچ‌شان سودای تشکیل رژیمهای کوچک محلی وجود دارد حس وطن‌پرستی همچون واژه مقدس «بسم‌الله» است که همیشه این اجنه‌های اهریمنی از آن واهمه شدید دارند. زیرا در یک مملکت وقتی که ، وطن‌پرستی و میهن‌دوستی به عنوان یک ارزش مقدس باب شود، خود به خود دکان نژاد‌پرستی قومی چنین گروهک‌هایی نیز تخته خواهد شد.

البته خلاصی از این کانونهای اهریمنی هم به این راحتی امکان‌پذیر نیست زیرا این گروهکها وقتی که در رسیدن به اهداف شوم خود دچار شکست می‌شوند از پشت نقابهای روشنفکری و مدنیتی که زده‌اند  خارج و چون چهارپایان افسار دریده به توهین و تحقیر در فضای مجازی و تهدید و ارعاب و کشتن مردم بی دفاع در فضای واقعی متوسل می‌شوند.

 داعش مُحلل الاحوازیه شد!!! 

حادثه تروریستی اهواز در حقیقت دنباله‌ای از یک تفکر مسموم ضد بشری است که مسببین آن به لحاظ سلسله مراتب تشکیلاتی از پایین به بالا شامل شبکه‌های در هم تنیده‌ای از خرده‌پاهای فعال در فضای مجازی و سرشاخه‌هایی از نیروهای حدواسط متصل به اتاقهای فکر گروهکهای تجزیه‌طلب است که در نهایت همگی آنها نیز به شبکه‌های تروریستی و مافیایی دنیا چون داعش و القاعده و غیره متصل می‌باشند بنابراین بحث پذیرش یا عدم پذیرش مسئولیت این جنایت بزرگ ضد انسانی توسط داعش یا هرگروه تروریستی دیگر نه تنها به هیچ عنوان نمی‌تواند باعث مالی‌کشی واقعیت عُریان جنایت تروریستی اهواز و انحراف افکار عمومی دنیا در محکومیت گروهک تروریستی تجزیه‌طلب الاحوازیه بشود بلکه می‌تواند باعث سنگین‌تر شدن پرونده این گروهک تروریستی هم می‌شود زیرا بی‌هیچ شک و شبه‌ای می‌توان چنین مسئله‌ای را در راستای نوعی همکاریهای ایزایی و ارتباطاتی مابین گروهک مذکور با با تشکیلات داعشی دانست.

بنابراین بسیار طبیعی است که در چنین مواقعی که گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب الاحوازیه که در اثر ارتکاب به این عمل تروریستی در اهواز مورد محکومیت جهانی قرار گرفته است و بیم آن دارد که در اثر این محکومیت‌های گسترده جهانی دچار تبعات بسیار سنگینی در آینده شود مُحللی تحت عنوان داعش به گود وارد می‌شود و با بیانیه‌های حاوی برخی نکات ضد و نقیض، مسئولیت این اقدام تروریستی را از گروهک تجزیه‌طلب تروریستی الاحوازیه قرض می‌گیرد ( البته فعلا!!!) تا بدین وسیله به خیال خام خود نه تنها بتواند باعث نجات این گروهک شیطانی از انتقام قریب‌الوقوع ملت ایران بشود بلکه با این اقدام نیز بتواند تشکیلات ورشکسته خود را در میان افکار عمومی دنیا همچنان اثر گذار نشان دهد.

الاحوازیه آب در هونگ می‌کوبد!!!

ولی زهی خیال باطل…زیرا تمامی دنیا و بالاخص مردم ایران هیچگاه فراموش نکرده و نخواهند کرد که چگونه سخنگوی رسمی گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب الاحوازیه بلافاصله پس از ارتکاب به این جنایت کثیف با افتخار تمام علاوه بر اعتراف صریح به این جنایت ضد‌بشری در اهواز، به دیگر اقداماتی از این دست نیز با کمال وقاحت در سطح خوزستان اذعان کرد.

بنابراین چنین دست و پازدنهایی که امروزه این گروهک تروریستی برای پاک کردن دستهای خون‌آلود خود انجام می‌دهد ته تنها مصداقی است بر ضرب‌المثل آب در هونگ کوبیدن  و دریا به کفچه پیمودن است بلکه نشانه‌ای از ترس و نگرانی آنها از عواقب این اعمال کثیف نیز خواهد بود.

زیرا مردم ایران و بالاخص خوزستان در روز تشییع پیکر پاک شهدای این حادثه تروریستی در اهواز به خوبی نشان دادند که چنین گروهکهای تجزیه‌طلب تروریستی در بین توده‌های مردمی فاقد هرگونه جایگاه ایدولوژیکی‌اند ‌و لذا براین اساس تمامی ادعاهای قَیوُمیت و حضانتی که این تروریستها مطرح می‌کنند تنها به طنزی شباهت دارد که حتی مرغ پخته را هم به خنده وا میدارد. زیرا از دیدگاه هر ایرانی وطن‌پرست که آشکارا و بدون کوچکترین تردیدی به سرزمین خود عشق می‌ورزد، فاشیست تجزیه طلب به هر شکل و  لباسی که باشد خائن است  و خائنین نیز باید در اسرع وقت و بدون هیچگونه تردیدی  مجازات شوند….والسلام/ پاینده ایران

احمدرضارستمی از اهواز هفتم مهرماه ۱۳۹۷

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.