داعش یا الاحوازیه فرقی ندارد/ فاشیست تجزیه طلب در هر لباسی خائن است

گروهک الاحوازیه یک تشکیلات آنارشیست تجزیه‌طلب است که علیرغم اینکه، به وضوح دارای خط و مشی نژاد‌پرستانه است ولی با وقاحت تمام به حس وطن پرستی هر ایرانی حمله کرده و آن را در قالب فاشیسم و شوونیسم نژادی معرفی می‌کند.

خورنا- خبری کوتاه و غیر قابل باور!!!

«حمله تروریستی به مراسم سالگرد دفاع مقدس در اهواز»

رویدادی تلخ و ناگوار که نه تنها اهواز و خوزستان را بلکه کل ایران و حتی سراسر جهان را هم دچار غم و اندوه فراوان کرد.  زیرا یک گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب با نام الاحوازیه که آشکارا مشی تشکیلاتی خود را برمبنای ترور و جنایت برای رسیدن به اهداف مشروح بنیان‌گذاری کرده است در روز سی‌و‌یکم شهریور‌ماه ۹۷ در یک حرکت کاملا مذبوحانه ۲۴ نفر از هموطنمان را شهید و نزدیک به ۶۰ دیگر را هم مجروح می‌کند.

« میهن‌پرستی رمز پیروزی بر دکانهای نژاد‌پرستی قومی»

گروهک الاحوازیه یک تشکیلات آنارشیست تجزیه‌طلب است که علیرغم اینکه، به وضوح دارای خط و مشی نژاد‌پرستانه است ولی با وقاحت تمام به حس وطن دوستی هر ایرانی حمله کرده و آن را در قالب فاشیسم و شوونیسم نژادی معرفی می‌کند.

البته علت اصلی این مسئله را بدین صورت می‌توان دید که برای چنین گروهکهای تجزیه‌طلب شیطانی که در کله‌های پوچ خود سودای تشکیل رژیمهای محلی دست‌نشانده را می‌پرورانند، وطن‌پرستی همچون واژه مقدس «بسم‌الله» است که تجزیه‌طلبان همانند اَجنه همیشه و در همه حال از آن واهمه شدید دارند زیرا وقتی که در یک مملکت ، وطن‌پرستی و میهن‌دوستی به عنوان یک ارزش مقدس باب شود، خود به خود دکان نژاد‌پرستی قومی چنین گروهک‌های تجزیه‌طلب هم به مرور زمان تخته خواهد شد.

البته لازم به ذکر است که خلاصی از این کانونهای اهریمنی هم به این راحتی نیست زیرا این تشکیلات وقتی که در رسیدن به اهداف شوم خود دچار شکست می‌شوند از پشت نقابهای روشنفکری و مدنیتی که زده‌اند خارج شده و آنچنان افسار پاره می‌کنند که به توهین و تحقیر در فضای مجازی و تهدید و ارعاب و کشتن مردم بی دفاع در فضای واقعی جامعه نیز متوسل می‌شوند.

« داعش مُحلل الاحوازیه شد!!! »

بنایراین حادثه تروریستی اهواز را نیز می‌توان به عنوان دنباله‌ای از این تفکر مسموم ضد بشری دانست که مسببین آن به لحاظ سلسله مراتب تشکیلاتی از پایین به بالا شامل شبکه‌های در هم تنیده‌ای از خرده‌پاهای فعال در فضای مجازی و همچنین سرشاخه‌ها و نیروهای حدواسط متصل به اتاقهای فکر گروهکهای تجزیه‌طلب که در نهایت همگی این گروهکها نیز به شبکه‌های تروریستی و مافیایی بین‌المللی چون داعش و و غیره متصل می‌باشند بنابراین بحث پذیرش یا عدم پذیرش مسئولیت این جنایت بزرگ ضد انسانی توسط داعش یا هرگروه تروریستی دیگر نه تنها به هیچ عنوان نمی‌تواند باعث مالی‌کشی واقعیت عُریان جنایت تروریستی اهواز و انحراف افکار عمومی دنیا در محکومیت گروهک تروریستی تجزیه‌طلب الاحوازیه بشود بلکه باعث سنگین‌تر شدن پرونده این گروه تروریستی هم می‌شود زیرا این مسئله را می‌توان در راستای نوعی همکاریهای ایزایی و ارتباطاتی این گروهک تجزیه‌طلب با با تشکیلات داعشی دانست.

لذا بسیار طبیعی است که در چنین مواقعی که گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب الاحوازیه که در اثر ارتکاب به یک  عمل تروریستی در اهواز مورد محکومیت جهانی قرار گرفته است و بیم آن نیز دارد که این محکومیت‌های گسترده جهانی تبعات بسیار سنگینی را نیز در ادامه برای این گروهک تروریستی ایجاد کند محللی تحت عنوان داعش وارد گود می‌شود و با بیانیه‌های حاوی برخی نکات ضد و نقیض، مسئولیت این اقدام تروریستی را از گروهک تجزیه‌طلب تروریستی الاحوازیه قرض می‌گیرد ( البته فعلا!!!) تا بدین وسیله به خیال خام خود نه تنها بتواند باعث نجات این گروهک شیطانی از انتقام قریب‌الوقوع ملت ایران بشود بلکه با این اقدام نیز بتواند تشکیلات ورشکسته خود را در میان افکار عمومی دنیا همچنان اثر گذار نشان دهد.

« الاحوازیه آب در هونگ می‌کوبد!!!»

ولی زهی خیال باطل…زیرا تمامی دنیا و بالاخص مردم ایران هیچگاه فراموش نکرده و نخواهند کرد که چگونه سخنگوی رسمی گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب الاحوازیه بلافاصله پس از ارتکاب به این جنایت کثیف با افتخار تمام علاوه بر اعتراف صریح به این جنایت ضد‌بشری در اهواز، به دیگر اقداماتی از این دست نیز با کمال وقاحت در سطح خوزستان اذعان کرد.

بنابراین چنین دست و پازدنهایی که امروزه این گروهک تروریستی برای پاک کردن دستهای خون‌آلود خود انجام می‌دهد ته تنها مصداقی است بر ضرب‌المثل آب در هونگ کوبیدن  و دریا به کفچه پیمودن است بلکه نشانه‌ای از ترس و نگرانی آنها از عواقب این اعمال کثیف نیز خواهد بود.

زیرا مردم ایران و بالاخص خوزستان در روز تشییع پیکر پاک شهدای این حادثه تروریستی در اهواز به خوبی نشان دادند که چنین گروهکهای تجزیه‌طلب تروریستی در بین توده‌های مردمی فاقد هرگونه جایگاه ایدولوژیکی‌اند ‌و لذا براین اساس تمامی ادعاهای قَیوُمیت و حضانتی که این تروریستها مطرح می‌کنند تنها به طنزی شباهت دارد که حتی مرغ پخته را هم به خنده وا میدارد. زیرا هر ایرانی وطن‌پرستی که آشکارا و بدون کوچکترین تردیدی به سرزمین خود عشق می‌ورزد فاشیست تجزیه طلب در هر لباسی خائن است  و خائنین نیز باید در اسرع وقت و در جایگاهی که قرار دارند مجازات شوند….والسلام/ پاینده ایران

احمدرضارستمی هفتم مهرماه ۱۳۹۷

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.