اختتامیه جشنواره مهیج بازی های آبی به میزبانی دریاچه نمک بندرماهشهر با همکاری شرکت رازی بندر برگزار شد

نخستین جشنواره بازی‌های آبی به مدت پانزده شب در دریاچه نمک شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.

شکوفه عساکره دبیر اجرایی این جشنواره اظهار داشت: با توجه به اقلیم بندرماهشهر و‌ گرمای هوا به خصوص در فصل تابستان، ضرورت بهره‌گیری از عنصر آب و بازی‌های آبی جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان یک امر اجتناب ناپذیر است که قرارگیری در کنار خلیج فارس و آب‌های آزاد این فرصت را در اختیار قرار داده  که با برگزاری جشنواره‌های بازی‌های آبی یک فضای شاد و مهیج را ایجاد کنیم.

وی افزود: این جشنواره به مدت ۱۵ شب از یکم تا ۱۵ شهریور ۹۷ از ساعت ۱۸ الی ۲۳ در دریاچه تفریحی نمک بندرماهشهر با همکاری شرکت رازی بندر برگزار شد و شامل انواع بازی‌های آبی، هیجانی، سلامت، غرفه‌های خرید، جنگ شادی و برنامه‌های متنوع دیگر در طول ۱۵ شب اجرای برنامه بود.

دبیر اجرایی جشنواره‌ی بازی‌های آبی بندرماهشهر با اشاره به اینکه مجوزها و استقبال رئیس اداره‌ میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بندرماهشهر در برگزاری این جشنواره نقش ارزنده‌ای داشته است بیان کرد: تخفیفات ویژه بلیط فروشی برای جشنواره در نظر گرفته شده بود تا عموم شهروندان در مدت اجرای این جشنواره از قرار گرفتن در یک محیط آرام بطور همزمان از مجاورت با آب، بازی‌ها، جنگ شادی و سایر امکانات بهره‌ی کافی را ببرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره را می‌توان در چهار فصل سال در بندرماهشهر برگزار کرد.

لازم به ذکر است این جشنواره با همکاری گروه فرهنگی هنری رها و شرکت رازی بندر به مدت ۱۵ شب در محیطی گرم و صمیمی برگزار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.