۲۴۸ واحد مسکونی مهر در شادگان بهره‌برداری می‌شود

خورنا: سرپرست مسکن و شهرسازی شادگان گفت: در صورت تامین آورده، ۲۴۸ واحد مسکونی مهر در این شهرستان تا پایان سال‌جاری بهره‌برداری می‌شود.

هاشم بالدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار کرد: پروژه مسکن مهر شهرستان شادگان به وسیله سه شرکت ساختمانی در این شهرستان در حال احداث است.

وی افزود: این سه شرکت به ترتیب پروژه‌های ۸۰، ۶۸ و ۱۰۰ واحدی را در مناطق تعیین شده برای اجرای این طرح در دست احداث دارند.

سرپرست مسکن و شهرسازی شادگان ادامه داد: این واحدها در مجموع با پیشرفتی بیش از ۵۰ درصد مراحل ساخت خود را پشت‌سر می‌گذارند.

بالدی تصریح‌کرد: سهم دولت نیز برای دو پروژه که شامل ۸۰ و ۶۸ واحدی است و به شیوه جدید در حال احداث است تا ۲۵ میلیون تومان و برای پروژه ۱۰۰ واحدی که به صورت سنتی در حال احداث است حدود ۱۱ میلیون تومان است.

وی اضافه‌کرد: خوشبختانه بانک‌ها نیز در زمینه ارائه تسهیلات برای انجام مراحل مختلف این طرح همکاری مناسبی را داشته‌اند.

سرپرست مسکن و شهرسازی شادگان خاطرنشان‌کرد: سهم آورده متقاضیان نیز به طور میانگین بین ۸ تا ۹ میلیون تومان است.

بالدی گفت: متاسفانه به دلیل مشکلات اقتصادی که مردم این منطقه دارند سهم آورده آنها بسیار پایین و به‌طور میانگین بین دو تا سه میلیون تومان بوده است.

وی در خصوص زمان بهره‌برداری از واحدهای در حال احداث نیز تصریح‌کرد: در صورتی که متقاضیان سهم آورده خود را به موقع پرداخت کنند تا پایان سال‌جاری شاهد بهره‌‌برداری از واحدهای در حال احداث خواهیم بود.