بیانیه دکتر محمدعلی حمیدی نصر مدیر کل جمعیت پیشکسوتان دفاع مقدس کشور در رابطه با وضعیت دشوار و سخت زندگی مردم عزیز خوزستان

بیانیه دکتر محمدعلی حمیدی نصر مدیر کل جمعیت پیشکسوتان دفاع مقدس کشور :‌وضعیت دشوار و سخت زندگی مردم عزیز خوزستان، این روزها بار دیگر این استان عزیز را در صدر اخبار تاسف بار نشانده است.


روزگاری مردم این خطه با دفاع جانانه شان به تعبیر امام(ره) دین خود را به اسلام ادا کردند و با تقدیم هزاران شهید، آبرو ، عزت و تمامیت ارضی ایران را تضمین نمودند، اما امروز با گرد و غبارهای بی امان، شرمنده این مردم دلیر ، مظلوم و بی ادعا شده ایم.

متأسفانه اگرچه همه روسای دولتها در ابتدای کار، خوزستان را اولویت کاری خویش عنوان می کنند اما هنوز زخم های کهنه جنگ تحمیلی بر تن این استان به چشم می خورد؛ اگر روزی فقط از بیکاری جوانان آبادانی ، خرمشهری یا کمبود آب آشامیدنی مطلوب سخن می گفتیم چند سال است که معضل گرد و غبار هم به سیاهه مشکلات خوزستانیها اضافه شده و نه تنها بهتر نمی شود ، بلکه روز به روز شدتی بیشتری پیدا می کند.

کمک به حل این مشکل، همانگونه که امروزه مورد تأکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته، از وظایف ذاتی دولتها است و دولت محترم فعلی باید نسبت به این امر اهتمام جدی داشته باشد .

قطعا” کم توجهی به این استان با توجه به میزان محرومیت، سابقه رشادت مردم آن و نیز بهره مندن بودن آن از عظیمترین ذخایر نفتی و گازی کشور ، قابل قبول نیست.

وضعیت گرد و غبار بار دیگر شروع شده ، به علاوه بحران بیکاری ، خصوصی سازی ، خشکسالی و بی آبی ، خوزستان را فلج کرده است

امیدواریم مسئولین محترم بتوانند این معضل و مشکلات جدى دیگر را که بر سر این استان سایه افکنده ، به صورت اساسى حل نمایند.

میثاق حاجتی مسئول روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی جمعیت پیشکسوتان دفاع مقدس کشور(رزمندگان ، جانبازان ، آزادگان ، جهادگران سنگرساز بی سنگر ، بسیجیان جان برکف ، خانواده معزز شاهد)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام
    ممنونم از برادرم سردار موسی نجف پور از دعوت من به کانال گروه امیدوارم بتوانم خدمتی انجام دهم .