صدور پروانه بهره‎برداری ۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در خوزستان

مجوز فعالیت چهار دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در خوزستان از سوی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان صادر شد.

خورنا- به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری “بام‎آسمان آرام”، “میثاق سفر” و “فر ایرانیان خوزستان” با دریافت مجوز بند “ب” از سوی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان به صورت رسمی فعالیت خود را در شهرستان اهواز آغاز کردند و دفتر “سعیدگشت آسمان پارسوماش” در مسجدسلیمان نیز با دریافت همین مجوز، به عنوان نخستین دفتر خدمات مسافرتی فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرد.

مجوز فعالیت این چهار دفتر در بازه زمانی دو ماهه نخست سال ۱۳۹۷ صادر شده است و با صدور این چهار مجوز تعداد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز استان به ۱۲۶ عدد افزایش یافت.

گفتنی است این دفاتر با دریافت مجوز بند “ب” می‎توانند به ارائه خدمات در حوزه‎های تنظیم و انجام مسافرت‎های گروهی داخلی و خارجی، ذخیره مکان و هرگونه خدمات ایرانگردی و جهانگردی با رعایت قوانین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز مشاوره به گردشگران بپردازند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.