شهردار هندیجان از بی‌توجهی مسئولان آبفا به جلوگیری از ورود فاضلاب به قبرستان هندیجان خبر داد

خورنا: شهردار هندیجان گفت: شهرداری هندیجان از بی‌توجهی مسئولان مربوطه فاضلاب شهری برای جلوگیری از ورود فاضلاب به قبرستان هندیجان و عدم انجام وظایف قانونی گلایه دارد.

حسن نبوتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: شهرداری شهرستان هندیجان در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

وی افزود: این ارگان مردمی با بهره‌گیری از تعامل شهروندان اقدامات مطلوب و مؤثری را در جهت عمران و آبادانی همچنین توسعه بخش‌های مختلف شهری در دستور کار قرار داده است.

شهردار هندیجان با اشاره به گلایه‌مندی شهروندان نسبت به تجمع فاضلاب در قبرستان هندیجان شمالی تصریح کرد: ساماندهی فاضلاب شهری برابر قانون از وظایف ذاتی اداره آب و فاضلاب هر شهر است که البته این ارگان نسبت به معضل پیش آمده باید پاسخگو باشد.

وی اضافه کرد: شهرداری هندیجان خود از بی‌توجهی مسئولان مرتبط به فاضلاب شهری و عدم انجام وظایف قانونی شاکی بوده و تقاضای رسیدگی عاجل به این موضوع را دارد.

نبوتی بیان کرد: همه تلاش و کوشش شبانه‌روزی پرسنل شهرداری شهرستان همواره بر این بوده و هست تا با تمام توان و امکانات در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان هندیجانی اقدام کرده و بهترین خدمات‌دهی را به اهالی شهر داشته باشند.

وی همچنین عنوان کرد: امیدواریم با تعامل و حمایت بخش‌های مختلف اجرایی شهرستان بتوان بیش از پیش در راستای تعالی شهرستان و رفاه شهروندان گام برداشت.