عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی آغاز شد

خورنا- صادق حقیقی پور درباره عملیات اجرایی خط انتقال آی شرب به روستاهای شهرستان لالی اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی که شامل ططر آباد، گوراب سرخ، جمال آباد و بنه سرخ توسط شرکت آب و فاضلاب خوزستان وارد فاز اجرایی شده است.

وی افزود: این پروژه به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

مدیر عامل آبفا خوزستان بیان کرد: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات اوراق خزانه اسلامی تامین می شود و مدت زمان اجرایی این پروژه ۸ ماه است .

حقیقی پور با اشاره به بومی بودن و مشاوران این پروژه تصریح کرد: اولویت شرکت آبفا خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است.

وی به اهداف این پروژه اشاره کرد و گفت: خط انتقال قدیمی این پروژه به دلیل روکار بودن خط لوله و گرم شدن بیش از حد آب آشامیدنی اهالی محل در فصل های گرم باعث شد تا عملیات اجرایی خط جدید برای ۵ هزار شهروند و بیش از ١٠٠٠ اشتراک به مناسبت دهه مبارک فجر در چهار روستای شهرستان لالی آغاز شده است.

مدیر عامل آبفا خوزستان افزود: بهبود کمیت و کیفیت آب در دستور کار شرکت آبفا خوزستان است به همین منظور با توجه،فرسودگی و نشت آب در خط لوله باعث شد تا عملیات اجرایی این پروژه در شهرستان لالی آغاز شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان خاطر نشان کرد: در این پروژه با وارد مدار شدن مخازن هوایی،سطح کمی و کیفی خدمات آبرسانی به شهروندان این منطقه نیز افزایش می یابد