جان باختن معلم هندیجانی و فرزند خردسالش در محور هندیجان به ماهشهر

به گزارش خورنا بهمن قنواتی معلم دبیرستان شهید صدوقی شهرستان هندیجان شنبه شب به همراه همسر و دو فرزند خردسالش در جاده هندیجان- ماهشهر، معروف به جاده ی مرگ، دچار سانحه رانندگی شد و جان باخت…

در این حادثه که در تصادف شدید سواری مگان و سواری پراید در نزدیکی روستای شاهزاده حمزه رخ داد متأسفانه مرحوم قنواتی به همراه فرزند خردسالش براثر شدت جراحات وارده جان به جان آفرین تسلیم کردند و همسر و دیگر فرزند وی نیزدچار مصدومیت شدید شدند.

مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک مرحوم بهمن قنواتی و فرزند خردسالش روز گذشته مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ در بهشت زهرا شهر زهره با حضور چشمگیر اهالی شهرستان هندیجان برگزار گردید.

خورنا این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم مغفور تسلیت عرض می نماید .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام
    تا کی باید شاهد پرپر شدن اهالی ماهشهر و هندیجان در این جاده غیر ایمن که محل تردد قاچاقیان هم است باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا کی هر کس عزم عبور از این جاده را کرد باید هزار بار بمیریم و زنده شویم که که مبادا اتفاقی برایش بیفتد>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا جان ما مردم برای مسئولین اهمیت ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا چنین جاده های غیر ایمنی در تهران و اصفهان و تبریز هم وجود دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظرم خانواده های مصیبت زده باید مراسم عزاداری شان را دقیقا مقابل درب فرمانداری های دو شهر برگزار کنند تا صدای شیون مادران جوان از دست داده و زنان بیوه شده و پدران کمر شکسته و کودکان یتیم شده و…. یک لحظه از سر مسئولین خارج نشود و ببینند که نتیجه سهل انگاری شان چه بر سر مردم آورده است… خدایا خودت به فریادمان برس