پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیست و سومین جشنواره لاله های سرخ اندیمشک

خورنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جشنواره لاله های سرخ اندیمشک پیام داد.

به گزارش خورنا ، در متن پیام سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره لاله های سرخ اندیمشک آمده است:

هنر تئاتر که برآمده و برخوردار از خرد جمعی است، محملی سترگ برای بیان صحیح و کارآمد مفاهیم بلند و متعالی و زبانی صریح برای انتقال آنها محسوب می شود.

تئاتر با گشودن پنجره ای رو به مخاطبان خود ، چراغ گفتگو و مفاهمه را بر می افروزد تا انسان ها با تمرین رواداری و مروت، فردایی آرامتر را به تماشا بنشینند.

در فراز و نشیب تاریخ و در گذر زمان،دوران دشواری بر سرزمین ما گذشته است که جامعه ایرانی با اتکا به ریشه های هویتی خود و پایبندی به باورها و ارزش های دینی ،ملی و میهنی با تدبیر و توکل آن را طی نموده است. بی تردید دروان حماسه ساز دفاع مقدس یکی از مقاطع حساس تاریخی است که با جسم و جان و آیین ما ایرانیان پیوندی ناگستنی دارد.

تئاتر لاله های سرخ یادآور جانفشانی و فداکاری های آذرستان اندیمشک قهرمان، در دفاع از کیان اسلامی ایران سرافراز و سرمایه ای معنوی پربهایی است که در انتقال هر چه بهتر مفاهیم والای دفاع مقدس به ویژه به نسل امروز نقش موثری ایفا می کند.

با درود به مقام والای شهیدان هشت سال دفاع مقدس مراتب تقدیر خود را از دست اندکاران بیست وسومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ ابراز نموده و از خداوند متعال تداوم توفیقات این عزیزان را مسألت دارم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.