هیچکدام از ادارات بندر امام به ماهشهر منتقل نمی‌شوند

خورنا: فرماندار شهرستان ماهشهر، در اجتماع مردم بندرامام(ره)، از عدم صحت انتقال برخی از ادارت این شهر به ماهشهر خبر داد.

در پی تجمع تعدادی از شهروندان بندر امام خمینی(ره) در محل بخشداری این شهر، طی روزهای گذشته و اعتراض به خبر انتقال برخی از ادارات این شهر، فرماندار شهرستان ماهشهر با حضور در جمع مردم از کذب بودن این اخبار خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندر امام خمینی(ره)، منوچهر حیاتی گفت: هیچ برنامه ای برای انتقال هیچ اداره یا نهادی از بندر امام به ماهشهر نداریم و افرادی که به این شایعات دامن می زنند قصد تشویش اذهان مردم را دارند.

وی ادامه داد: اخیرا رئیس اداره مسکن و شهرسازی بندر امام به دلیل اینکه  عملکردش مورد رضایت نبود، تغییر یافت و شخص دیگری جایگزین وی شد.

حیاتی از واگذاری چند دستگاه دیالیز جهت بیماران دیالیزی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: ما برای خدمت رسانی، هیچ فرقی بین مردم ماهشهر و بندر امام قائل نیستیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر انتقال مرکز ماکروویو مخابرات بندر امام(ره) به ماهشهر، و اینکه برای این منظور اقدامات زیر ساختی در مخابرات ماهشهر صورت گرفته است گفت: بنده بی اطلاعم.

لازم به توضیح است که بندر امام خمینی(ره)، با قدمتی بیش از ۸۰ سال و جمعیتی حدود ۸۰ هزار نفر، علیرغم دستور رییس جمهوری و تصویب هیأت دولت در سال های گذشته، متأسفانه هنوز مسوولین از اعلام رسمی ارتقاء این بخش به شهرستان خودداری می نمایند، که هرازگاهی این مسأله باعث رنجش اهالی این شهر می‌شود.

اداره نظام وظیفه نیز، به دلیل نداشتن محلی مناسب، به شهرستان ماهشهر منتقل گردیده، طبق اطلاعات دریافتی، بخشداری بندر امام مکاتباتی با شورای اسلامی شهر و شهرداری مبنی بر آماده سازی مکانی در محل کلانتری ۱۳ بندر امام با هزینه ی پیش بینی شده ۱۰ میلیون تومان داشته که متأسفانه تا کنون پاسخی دریافت نگردیده، و به همین دلیل مشمولین ناچاراً برای امورات خود به شهرستان ماهشهر مراجعه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • یه ماهشهری آقا سربندر کی هشتاد سالش شد؟؟؟ حتی اگه ضربدر دو هم بشه میشه نهایتا 70 سال...!!!! آخه سربندر قسمتی از ماهشهره که توسط خود ماهشهر ساخته واسه اسکان شاغلین در بندرشاهپور
  • علی آباد ده نمیشه سربندر جزیی از ماهشهره و تا اینجاشم زیادی امتیاز گرفته آقایون خیلی جو نگیردشان
  • M خب دو قدم تشریف بیارن مرکز شهرستان مگه زمین به آسمون میاد؟؟؟؟؟ چرا همه چی باید در خدمت این قوم لجوج و پرتوقع بنی اسراییل باشه؟؟؟؟؟
  • متاسفم برای این ابراز نظر معشوریل با شعور و با فرهنگ متاسفم برای این ابراز نظر معشوریل با شعور و با فرهنگ!
  • rezarezaei64 متن دیدگاه...
  • rezarezaei64 سلام شما اکثریت ماهشهری ها چرا اینقدر ادعاتون میشه فکر کردید کی هستید تا کی میخواهید حق مردم بد بخت بندرامام خمینی بخورید خجالت بکشید واقعا زشته 80 هزار نفر نیست بلکه 120 هزار نفر چشماتون بهتر باز کنید
  • مودب تا اونجایی که من خبر دارم اسکله های مجیدیه متعلق به ماهشهره,اولین تابلوی رو که توو باتلاق نصب کردن بنام منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی بود