رئیس شورای شهر شادگان: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌ها مشخص شود

خورنا: رئیس شورای شهر شادگان گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌ها در هاله‌ای از ابهام بوده و باید هر چه سریع‌تر مشخص شود.

سیدمحمد علی سیدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار کرد: مدت زیادی است که هیئت وزیران در خصوص تبدیل وضعیت پرسنل شرکتی مصوبه‌ای را تأکید کرده و بسیاری از سازمان‌ها نیز این کار را اجرایی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به کار پرسنل شهرداری‌های این منطقه هنوز در هاله‌ای از ابهام مانده است، افزود: با توجه به اینکه اخیراً مجلس شورای اسلامی مصوبه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌ها را مصوب کرده و هیچ مشکلی دیگر بر سر این کار وجود ندارد همچنین فرصت طلایی جهت ساماندهی این نیروها پیش آمده پس تلف کردن وقت برای چیست و چرا این کار هر چه سریع‌تر صورت نمی‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شادگان خاطرنشان کرد: نباید فرصت خدمت به مردم را از دست بدهیم زیرا مردم به گردن ما مسئولان حق داشته و دارند و باید کارنامه خوبی از عملکرد خود به‌جا بگذاریم زیرا این فیلم تکرار ناشدنی و قابل بازبینی نیست.

سیدیان با اشاره به اینکه مردم و شهروندان ما قدرشناس بوده و هرگز مشکلات را پای مکتب و انقلاب نمی‌نویسند، عنوان کرد: مسئولان باید طوری عمل کنند که در خلوت به خود نمره مثبت داده و با آرامش سر بر بالین نهند.