رضایتمندی شهروندان از پارک خور شهرداری بندرماهشهر

خورنا – پارک خور شهرداری بندرماهشهر که فاز اول آن اواخر سال ۹۴ به بهره برداری رسید، در این روزهای خوش آب و هوا مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

به گزارش خورنا، پارک خور شهرداری بندرماهشهر که فاز اول آن اواخر سال ۹۴ به بهره برداری رسید، در این روزهای خوش آب و هوا مورد استقبال مردم قرار گرفته است و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

پارک خور بندرماهشهر با موقعیت مناسبی که نسبت به شهر دارد و قرار گیری در جاده کمربندی ۱۷ شهریور بندرماهشهر، هم از دسترسی آسانی از تمام نقاط شهر برخوردار است و هم به دور از ترافیک های شهری قرار دارد.

این پارک که در کنار خور سیف و آبهای طبیعی منشعب از خلیج فارس است، در امتداد یک جاده ساحلی چند کیلومتره احداث شده و دارای دریاچه تفریحی، چشم انداز طبیعی خور، آلاچیق، فضای سبز و… میباشد و در کنار آن یک دریاچه با ساحل ماسه ای احداث شده که در استانه بهره برداری است.

این مرکز تفریحی که از نظر مکان یابی بسیار مناسب و قابلیت توسعه فراوانی دارد، در این روزها که هوای بندرماهشهر از گرما و رطوبت همیشگی خود عقب نشینی کرده، مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

یکی از شهروندان به نام سعید که با خانواده خود به این مرکز مراجعه کرده بود، اظهار داشت: این مرکز بسیار دلنشین است و از اینکه با خانواده خود به این مرکز آمده ام لذت میبرم. قبلا برای اینکه از یک  مرکز ساحلی دیدن کنم باید تا دریاچه نمک میرفتم که به دلیل اینکه وسیله نقلیه بنده موتورسیکلت است، کمی برایم سخت بود اما حالا این مرکز ساحلی جایگزین مناسبی است.

این شهروند ادامه داد: از شهرداری تشکر میکنم برای احداث این مکان اما امیدوارم فازهای بعدی این پروژه را نیز اجرا کند تا این مرکز یک محل تفریحی تمام و کمال شود که کمبودی در آن احساس نکنیم.

فرزاد، یکی دیگر از شهروندان که همراه با پدر و مادر خود به این مرکز آمده بود، به خورنا گفت: این چندمین بار است که به این مرکز می آییم و فضای بسیار خوبی دارد اما کاش اینجا یک بوفه و رستورانی داشت که بتوانیم خرید کنیم و اگر شهرداری ماهشهر در این مورد تصمیم گیری مناسبی داشته باشد قطعا در اینجا رونق بیشتری شاهد خواهیم بود.

سمییه که همراه فرزند و همسر خود به این مرکز تفریحی آمده، به خورنا گفت: بنده کارشناسی خود را در رشته شهرسازی گرفته ام و این سومین بار است که به این مرکز آمده ام و هر بار طرح های فراوانی برای توسعه این مرکز در ذهنم می آید. این مرکز از نظر جانمایی و قابلیت توسعه بسیار مناسب است و حیف است که مردم در این پارک ساحلی فقط بیایند و بنشینند. شهرداری میتواند با همکاری سرمایه گذاران امکانات ورزشی و بازی و زیبایی شناسی را در این مرکز بیافزاید، بخصوص اگر ورزش ها و بازی های ساحلی در این مکان رونق بگیرد بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

a03d627c-b2d9-4218-90de-bfa93e2514e9_20140519_111046

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.