شورا ی شهر اندیمشک مختل شده و نمی تواند هیچ کاری انجام دهد

قلی کیانی: شواری شهر اندیمشک با این رویه ره به جایی نبرده و گره کار هر روز کورتر از دیروز می گردد

خورنا – مهدی قلی کیانی عضو شورای شهر اندیمشک با صدور بیانیه ای ، به برخی مسائل اخیر مربوط به انتخاب ریاست شورای شهر واکنش نشان داد . متن این بیانیه به شرح زیر است :

سلام و درود بر مردمی که در همه حال و تحت هر شرایطی بر خادمان خود منت نهاده و مورد حمایت قرار میدهند .

درخصوص عدم انتخاب به موقع هیئت رییسه شورای شهر

ابتدا شرمسارم از اینکه اوضاع به گونه ای رقم میخورد که خانه مردم،در شهر اندیمشک اشفته ست و از ما به عنوان خادمان کاری بر نمی آید.سپس به عنوان عضو کوچکی از مردم اندیمشک که مورد لطف آنان واقع شده و کرسی خدمت را به امانت گرفته ام،اعتراض و نگرانی خود را به این روند نامناسب و نامطلوب که هر روز بدتر از دیروز میشود،اعلام میدارم.

لازم است به خودم و همه همکارانم در شورا تلنگری بزنم که با این رویه ره به جایی نبرده و گره کار هر روز کورتر از دیروز میگردد.

مدنیت شیوه ارتباط موثر،با وقوف به اختلاف در نظر و تضاد در آرا میباشد .

مدنیت نقطه ای از کمال و معرفت انسانی است که در آن از خودگذشتگی هنر بوده و انسانها فراتر از منفعت شخصی،به مصلحت عمومی می اندیشند.مدنیت مجموعه ی ازخودگذشتگیهای ماست تا درکنار هم و برای مصلحتی عمومی تلاش کنیم.

خواسته شخصی حق همگان است و منافع و مصالح هرکس جز حقوق شهروندی اوست.اما هنر این است که منافع خاص ما بر مصلحت عام بنا گردد و مصلحت شخصی و ملی ما با هم درآمیزد.

اینکه انتخاب هیئت رئیسه شورا پس از سه جلسه به نتیجه ای نرسیده است،نشان از نبودن همین شاخصه هاییست که خیر عمومی را برای مردم شهر حاصل میکند.تکثر سیاسی میتواند سازنده باشد و تضارب آرا میتواند کمال معرفتی را در تمامی عرصه ها حاصل نماید،به شرطی که موجب انشقاق و تشتت یا مشکلاتی از قبیل به بن بست رسیدن در رای نهایی نگردد.

لازم است همه ما به جای بالا بردن آستانه دگرسازی و طرد یکدیگر،آستانه تحمل و جذب را بالابرده و فضایی ایجاد کنیم تا در عین حاصل شدن مصالح حزبی و شخصی،مصلحت عمومی مختل نگردد و کار مردم بر زمین نماند.

این رویه راه به جایی نمیبرد.امروز شورا مختل شده و نمیتواند هیچ کاری انجام دهد.این موضوع در شان اندیمشک و شهروندان اندیمشکی نیست.این با وعده های ما در تضاد است و لازم است بنا بر تعهدی که به مردم داریم،مانع از وخیم تر شدن اوضاع و به طول انجامیدن این موضوع گردیم.

تمام تلاش ما این بود که انتخابات هیئت رئیسه درشورا حل و فصل شود و در این راه تلاش بسیاری کرده و رایزنی های زیادی نمودیم،اما به هر دلیل به هدف نرسید و کار به راه آخر کشیده شد.

اکنون لازم است فرماندار محترم به عنوان مرجعی عادل،مدیریت درستی بر انتخابات هیئت رئیسه شورا داشته باشد تا علاوه بر برطرف شدن این مشکل،رضایت و خواست عمومی مردم حاصل گردد.

انتظار میرفت تاخیر من و همکارانم با درایت و سرعت عمل فرماندار کم رنگتر شود و برطرف نمودن این مشکل در اولویت قرار بگیرد،اما تا سه شنبه اینده به تعویق افتاد و حال شورا تا یک هفته دیگر در حالتی مختل قرار دارد.بنده و همکارانم در شورا نیز لازم است بنا بر مصلحت عمومی مردم اندیمشک با این موضوع منطقی برخورد نموده و درصورت لزوم تسامح و تساهل به خرج دهیم.

امید است به برکت خون یکهزار شهید اندیمشک در صراط حق حرکت نموده و به عنوان خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ،صادقانه به مردم خدمت نماییم.

“مهدی قلی کیانی” عضو شورای شهر اندیمشک

۱۸شهریور۱۳۹۵

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • مدیر سایت برات متاسفم نظراتی رو که خوشت نمیاد نشون نمیدی

  • آقای قلی کیانی این گره کور را تو بوجود آوردی تو منشا همه این مشکلات هستی

  • توانتخابات که معلوم نبودی با کی هستی خورنا //// ول کن نیستی بی پد ر