مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان:

طرح گاز‌رسانی شهری با روش سی‌ان‌جی در اندیمشک افتتاح شد‌

خورنا – مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان گفت: برای نخستین بار در کشور طرح گازرسانی به شهرهای کشور از طریق سی ان جی در شهرستان اندیمشک به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خورنا از اندیمشک، سید ناصر حسینی‌نژاد، ظهر امروز در بازدید و افتتاح طرح گازرسانی شهر بیدروبه از توابع شهرستان اندیمشک اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور، طرح گاز‌رسانی به شهرهای کشور از طریق سی‌ان‌جی در شهرستان اندیمشک افتتاح شد.

وی افزود: اجرای این طرح با هدف اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور و در شهرستان اندیمشک آغاز شده و توانسته نیاز شهروندان در این حوزه را به نحوی مناسب رفع کند.

مدیر‌عامل شرکت گاز استان خوزستان عنوان کرد: در فاز نخست اجرای آن، ١٧٧ کیلومتر شبکه‌گذاری در شهرها و روستاهای بخش الوار گرمسیری اندیمشک اجرا شده است.

وی گفت: با اجرای فاز نخست این طرح، دو هزار و ۵۵� خانوار روستاهای بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک از مزایای گاز بهره مند می‌شوند.

حسینی نژاد بیان کرد: به زودی فاز دوم این طرح نیز که ساخت خط تغذیه از شهر حسینیه این شهرستان به فاصله ٣� کیلومتری و از شهر بیدروبه در اندیمشک بوده، اجرا می‌شود.

وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح، نیاز بخش‌های سخت‌گذر شهرستان اندیمشک در بخش دسترسی به شبکه‌های گاز تا میزان قابل توجهی رفع خواهد شد.

به گزارش خورنا، بیدروبه علیا، روستایی از توابع بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان ایران است. تاکنون از ۴� هزار روستای کشور به ٢� هزار روستا گازرسانی شده و گازرسانی به ۵۷۰۰ روستا نیز در دست اجراست.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.