تندیس جانباز بنزین فروش هندیجان

خورنا – حکیمی / خبرنگار مادر گفت و گو با جانباز ۸ سال دفاع مقدس این گونه تندیس خودرا بیان کرد:

نام سیف الله شنبدی با ۱۵درصد که در عملیات های والفجر ۸درمنطقه فاو-عملیات خور عبدالله براثر شیمیایی و موج انفجار از ناحیه سر چشم واعصاب وگوش مجروح که دریکی از بیمارستان های تهران بستری شدم

دارای۵ فرزند ۳ دختر و ۲ پسر هستم که ۲ دخترم با مدارک لیسانس بیکار و ۲ فرزند پسرم هم بیکار و با فروش بنزین در کنار خیابان به کمک من جانباز ۸ سال دفاع مقدس کار می کنند.

۵۳ سال سن دارم حتی بیمه درمانی جهت معالجه توسط خود تامین می کنم طی نامه های زیادی به مدیران ومسولین کشوری واستانی نوشته و مسئولین قول اشتغال وکار را به بنده درسال های گذشته دادند ولی متاسفانه به قول خود عهد وفا نکرند .

این یادگار ۸ سال دفاع مقدس در ادامه عنوان کرد: حال دربسیج فعالیت دارم و حت امر ولی فقیه حضرت آیت الله خامنه ای جهت دفاع از نظام وجمهوری اسلامی و دفاع از آب و خاک مملکتم آماده هستم.

بنده ۳۵ ماه در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتم و افتخار من این است که به درجه ی جانبازی نایل شدم و

شنبدی با اشاره به مشکلات و بی کاری خود را این گونه عرض کرد من با سن ۵۳ سالگی چگونه سازمانی یاا دارات جهت اشتغال به من کار می دهند .

بنده از صبح با هوای گرم تا ظهر با موتور سیکلت جهت تامین زندگیم با فروش بنزین درکنار خیابان روزگار خود و همسرم و فرزندانم را سپری می کنم تا محتاج کسی نباشم ودستم را طرف کسی دراز نکنم.

از مسولین و مدیران کشور واستان خوزستان می خواهم سنی از من گذشته و دیگر توانایی کار درادارات یاسازمان ها را ندارم می خواهم حداقل برای فرزندانم که با مدرک لیسانس که درمنزل بیکار هستند کاری انجام دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.