فرماندار: صنایع پتروشیمی زمین‌های رها شده خود در ماهشهر را تعیین تکلیف کند/ یا واگذار کنید، یا توسعه دهید

خورنا – فرماندار بندر ماهشهر گفت: صنایع پتروشیمی برای زمین‌های رها شده خود در سطح این شهرستان چاره‌اندیشی کنند.

به گزارش خورنا منصور قمر امروز در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: اراضی رها شده صنایع پتروشیمی در شهرستان ماهشهر که محل تجمع نخاله‌های ساختمانی و شهری شده است، علاوه بر نامناسب کردن چهره شهرستان، شهروندان را با مشکلات زیست‌محیطی و بهداشتی نیز مواجه کرده است.

وی افزود: صنایع پتروشیمی باید با تعامل با مسؤولان شهری در این زمینه چاره‌اندیشی و مشکلات به وجود آمده را در اسرع وقت رفع کنند.

فرماندار ماهشهر خاطرنشان کرد: با وجود میزان قابل توجه این اراضی در سطح شهرستان، انجام پروژه‌های عمرانی در بهبود وضعیت اثرگذار نخواهد بود و تا فکری به حال این زمین‌ها نشود نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد.

وی متذکر شد: صنایع پتروشیمی در صورت عدم توانایی تبدیل این اراضی به مکان‌هایی در خور شهروندان، آنها را برای رفع معضل به مسؤولان شهری و یا بخش خصوصی واگذار کند.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر در پایان با اشاره به گفت‌و‌گوهای اخیر خود با مدیر عامل صنایع ملی پتروشیمی در این زمینه، تصریح کرد: طبق گفت‌و‌گوهای اخیر با شاهدایی برای رفع این مشکل قول مساعد داده شده است، اما در صورت عدم اقدام، سهل‌انگاری آنها پذیرفته نخواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • فرماندار منصور قمر حرف نداری واقعا دلسوز و زحمت کش هستی انشالله همیشه سایتون بالای سر شهرستان باشه