«بَرد»، ساخته مستندساز ماهشهری در دو جشنواره جهانی به نمایش در میآید

خورنا – مستند «بَرد» ساخته حمید جعفری در بخش مسابقه دو جشنواره جهانی در پاریس و کالدونیا به نمایش درمی‌آید.

به گزارش خورنا به نقل از مهر، این مستند ابتدا ماه آینده در جشنواره سیلوئت پاریس و سپس در جشنواره بین المللی فیلم های مردمی «آنو رو آبورو» در کالدونیای جدید در بخش مسابقه بین الملل به رقابت می پردازد.

پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی سیلوئت از ۵ تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری در پاریس و جشنواره «آنو رو آبورو» که دهمین دوره آن است ۲۳ مهر تا ۱ آبان ماه امسال در جزیره کالدونیا در اقیانوسیه برگزار می شود.

جایزه بهترین مستند خلاقانه جشنواره ویزیون دورئل، جایزه بهترین مستند کوتاه در بخش بین‌الملل و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی در بخش مسابقه ملی نهمین جشنواره سینما حقیقت پیش از این به این مستند تعلق گرفته است. «بَرد» به بخش مسایقه جشنواره هاتداکس نیز راه پیدا کرده بود.

«بَرد» مستندی کوتاه با زمان ۲۵ دقیقه است و داستان زنی در اطراف رامهرمز را روایت می کند که هر روز با پتک و دیلم به کوه می رود، سنگ می شکند و می فروشد تا زندگی خانواده اش را تامین کند.

برخی از عوامل این مستند عبارتند از طرح و کارگردانی: حمید جعفری، فیلمبردار: ارسطو مداحی گیوی، تدوین: اسماعیل منصف، صدابردار و صداگذار: علیرضا دریادل، تهیه‌کنندگان: فاطمه فروزان علاء و حمید جعفری.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.