آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه و جمعی از مسئولان روابط عمومی های برتر شهرستان شادگان همزمان با روز خبرنگار برگزار شد.

باقر گل فر-خورنا:

همزمان با ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه شهرستان شادگان با حضور بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان  ،مسئولین ادارات و دستگاهها ، خبرنگاران و فعالان رسانه و جمعی از مسئولان روابط عمومی های ادارات  شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار گردید.
بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در آیین گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران این شهرستان، گفت:خبرنگاران واقعی نظیر شهید محمود صارمی خود را وقف خدمت کرده و مشکلات مردم را به اطلاع مسئولان می رسانند و یاریگر دولت برای رفع کمبودها هستند.
وی با تشریح اخلاق خبرنگاری از نگاه بزرگان، گفت:خبرنگاران، شریف و دلسوز بوده و با گذشتن از جان، مال و زندگی خود به فکر رفع مشکلات مردم بوده و توانمندی های منطقه را به دنیا عرضه می کنند.
فرماندار شادگان افزایش تعامل خبرنگاران و اصحاب رسانه برای انعکاس عملکرد دستگاه ها و معرفی ظرفیتها و توانمندی های شهرستان را خواستار شد.
فرج اللهی در ادامه سخنانش با اعلام حمایت فرمانداری از تشکیل صنف خبرنگاران شهرستان، حضور خبرنگاران با تجربه خبرنگاری و آموزش های لازم در این زمینه ضروری دانست و گفت:خبرنگاران رابط بین مسئولان و مردم هستند امانتدار و صادق باشند و جدا از حب و بغض ها،حقایق را بیان کنند.
فرج اللهی در ادامه سخنانش با تشریح اقدامات دولت یازدهم در شهرستان برای رفع کمبودها، افزود:اگر اقدامات مسئولان برای رفع مشکلات مردم نادیده گرفته شده و مشکلات کوچک بزرگنمایی شود خیانت به اعتماد مردمی است که رسانه را چشم گویای خود می دانند.
گفتنی است،  محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف به همراه دیپلمات های ایران از سوی نیروهای طالبان در افغانستان به شهادت رسیدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.