رئیس اداره بیمه سلامت دزفول:

مطالبه مراکز درمانی دزفول از بیمه در سال ۱۳۹۵ به ۶۰۰ میلیارد ریال رسید

خورنا – رئیس اداره بیمه سلامت دزفول گفت: امسال میزان مطالبات مراکز درمانی دزفول از
واحدهای بیمه به بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال خواهد رسید.

اسحاق عیدی در گفت و گو با خبرنگار خورنا اظهار داشت: تاکنون بیش از ۲۵۰ هزار جلد دفتر بیمه در شهرستان تهیه و متناسب با نیاز شهروندان در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: از این میزان بیش از ۲۲۰ هزار دفترچه به صورت کاملاً رایگان تهیه و در اختیار شهروندان قرار گرفته است و توانسته در رشد شاخص‌های سلامت در این شهرستان مؤثر باشد.

رئیس اداره سلامت دزفول عنوان کرد: هم چنین تا پایان امسال میزان مطالبات مراکز درمانی دزفول از واحدهای بیمه با رشدی قابل توجه به بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال خواهد رسید.

وی گفت: این میزان پرداختی بیمه سلامت در شهرستان دزفول ۱۸۰ میلیارد ریال بوده است که این میزان پس از بررسی‌های قانونی مرود نیاز پرداخت شده است.

عیدی بیان کرد: هم چنین میزان پرداختی بیمه سلامت در دزفول در سال ۱۳۹۳ به بیش از ۳۴۰ میلیارد ریال افزایش یافته است که این رقم نیز متناسب با نیاز بیماران در شهرستان پرداخت شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال و در پنج ماه ابتدایی سال ۱۳۹۵ میزان پرداختی بیمه سلامت در شهرستان دزفول ۲۷۰ میلیارد ریال بوده است که این میزان پرداختی با توجه به اجرای طرح سلامت در شهرستان قابل توجه است.
انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.