بازدید مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت پتروشیمی امیرکبیر از محل حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا

باقر گل فر-خورنا:مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیر کبیر و هیأت همراه متشکل از مدیران ارشد و مدیران ستادی از محل حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع پتروشیمی امیر کبیر ، در این بازدید جناب آقای مهندس احتیاطی مدیر عامل مجتمع ضمن تشکر و قدرانی از مسئولین و کارکنان زحمتکش پتروشیمی بوعلی سینا و همچنین نیروهای آتش نشانی به جهت تلاش بی وفقه در مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش و سرایت آن به دیگر نقاط و همچنین ابراز خرسندی از اقدامات  انجام شده در مدت زمان بعد از حادثه ، در طی این بازدید مدیر عامل مجتمع پتروشیمیامیرکبیر اظهار نمود:

آمادگی کامل خود را به منظور هرگونه کمک در راستای تسریع در امر بازسازی و راه اندازی مجدد خطوط تولیداعلام کرد و دستورات لازم را به مدیران پتروشیمی امیرکبیر ابلاغ نمود.

گفتنی است پتروشیمی امیرکبیر :در زمینه ارائه کمک و پشتیبانی به واحدهای آن شرکت پس از حادثه اقدامات لازم را آغاز نموده است. در ادامه این بازدید موضوعات و نکات مثبت و جالب توجه محل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد بعنوان تجارب مثبت در دیگر شرکت ها نیز مورد توجه قرارگیرد.

۱-پایداری در سرویس بودن خطوط رینگ های آتش نشانی دور مخازن و تجهیزات در مدت سه روز آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا

۲-وجود سیستمهای خوب تخلیه آب آتش نشانی در محل حادثه که از تجمع آبهای اطفاء حریق جلوگیری نموده و محدودیت در عملیات اطفاء را کاهش داد.

۳-وجود دیواره های سیمانی با طراحی بسیار خوب و استاندارد دور مخازن که از نشت مواد به دیگر نقاط و گسترش آتش جلوگیری نمود.

۴-اجرای بسیار خوب سازه های ضد حریق در پتروشیمی بوعلی سینا که از ذوب و ریزش تجهیزات در معرض حریق به سایر نقاط جلوگیری نمود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • نارضایتی کارکنان پیمانکار از ازمون پتروشیمی امیر کبیر و نارضایتی از استخدام غیر بومی توسط مدیر منابع انسانی که هرچه کارگربومی میکشه از این اقاست