تجلیل شهردار و اعضای شورا از آتش نشانان فداکار شهرداری بندرماهشهر

خورنا – صبح امروز مهندس غلامحسین کمایی شهردار، مهندس نظارات رییس واعضای شورای اسلامی شهر بندرماهشهر باحضور در جمع صمیمی آتش نشانان شهرداری بخاطرتلاش مجدانه وفداکارانه ماموران جانبرکف آتش نشانی به اطفای حریق ناشی از آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینای بندرماهشهر بااهدای گل ، شیرینی ولوح تقدیر تشکرو قدردانی نمودند .

دراین مراسم دست نوشته هایی که از سوی مردم مومن وقدرشناس بندرماهشهر بپاس فداکاری ماموران آتش نشانی به مراسم آورده شده بود توسط مدیر روابط عمومی شهرداری به آنان اهدا گردید .

همچنین حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر در مجلس نهم به طور سرزده در این مراسم حضور یافت و از آتش نشانان قدردانی کرد.

IMG-20160710-WA0055

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • تشکر رئیس جمهور و وزیرنفت از شهرداربندرماهشهر
  ابلاغ تشکر رییس محترم جمهورو وزیر محترم نفت به شهردار محترم بندرماهشهر به پاس خدمات ارزشمند شهرداری در رابطه با مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
  http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/04/15/13950415000894_PhotoA.jpg

  به گزارش ماهشهرنیوز: روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربندرماهشهر :ابلاغ تشکررییس محترم جمهور و وزیر محترم نفت خطاب به شهردارمحترم بندرماهشهرکه طی نامه ای توسط مدیرعامل وعضو محترم هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ابلاغ گردیده آمده است :
  باسمه تعالی
  جناب آقای مهندس کمایی
  شهردارمحترم بندرماهشهر
  دلسوزی ،تلاش و کوشش بی نظیر فرماندهان عملیات فرونشاندن آتش در مخزن در حال اشتعال پتروشیمی بوعلی ســـینا درکنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه حقیقتا قابل ستایش است.
  در برابراقدامات خالصانه شما چه می توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و همدلی را به رگهای غیور مردان عرصه صنعت پتروشیمی جریان دادید ، پس دست به دامان ذات کبریایی شده و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطـف از روی عنایت خویش باشد.
  اینجانب برخودوظیفه میدانم از زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی ودیگر همــــکاران فداکارتان که در این روزهای سخت ما را در غلبه بر شعله های سهمگین آتش یاری رساندند تقدیر و تشکر نمایم.
  از خداوند متعال برای مدیران ، مسئولین و دست اندرکاران عزیز، سلامتی و عزت مسئلت می نمایم و ماموریت دارم که مراتب تشکر و قدردانی ریاست محترم جمهوری و وزیر فرهیخته نفت رابه تمامی شما عزیزان ابلاغ نمایم.
  عادل نژاد سلیم
  مدیرعامل وعضو هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
  ۱-۱/۹۵۴۴
  ۹۵/۴/۲۰

 • خسته نباشید