نصب «چرخ و فلک مدرن» با اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی توسط شهرداری در بندرماهشهر

خورنا – مجاهد نظارات رئیس شورای شهر بندرماهشهر گفت: یک چرخ و فلک مدرن و عظیم به زودی در پارک خور بندرماهشهر نصب میشود.

رئیس شورای شهر بندرماهشهر در گفتگو با خورنا اظهار داشت: یک چرخ و فلک مدرن و عظیم با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال به زودی در پارک خور بندرماهشهر نصب میشود.

نظارات ادامه داد: مراحل خرید و گشایش LC این چرخ و فلک مجهز انجام شده و به زودی وارد گمرکات ایران میشود و پس از ان جهت نصب و راه اندازی به بندرماهشهر منتقل میشود.

وی خاطرنشان کرد: این چرخ و فلک یکی از بزرگترین و مجهز ترین چرخ و فلک های موجود در ایران خواهد بود که امکانی از جمله کابین های کولردار، ایمنی فوق العاده بالا، ترمز ویژه هنگام طوفان و باد، نور پردازی مدرن و… دارد.

رئیس شورای شهر بندرماهشهر در خصوص نورپردازی و زیبایی این چرخ فلک نیز اظهار داشت: این چرخ و فلک ۵۰ متری، مجهز به سیستم نور پردازی مدرن میباشد که نمای زیبایی به پارک ساحلی حاشیه خور خواهد داد و همچنین در شب از ۱۰ کیلومتری جاده هندیجان به بندرماهشهر قابل مشاهده است و زیبایی منحصر به فردی دارد.

نظارات در پایان اظهار داشت: بر اساس برنامه زمان بندی شده، سعی ما بر این است که این چرخ و فلک حداکثر تا دهه فجر امسال راه اندازی شود و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • مثلا؛ چه سودی داره

  • این دور شورای شهر واقعا کم کاری های دوره های قبلی جبران کردن

  • خدا خیرتون بده
    توی این دوره از شورای شهر واقعا شهر یه جلوه دیگه ای گرفته
    تشکر فراوان از شما زحمت کشان

  • با سلام لطفا به مدیران ایرانسل بگویید بیش از این مردم رو مسخره نکنند در امیدیه به ظاهر اینترنت پر سرعت ۴g راه اندازی شده اما سرعتی نداره و حتی عکس هم دانلود نمیکنه

  • احسنت