ملاشیه غرق در بی توجهی ها

خورنا – پیام ارسالی مردم: بنده به نمایندگی از اهای کوی ملاشیه واقع در محدوده منطقه شش شهرداری اهواز عاجزانه تقاضا دارم نسبت به اوضاع این منطقه که فاقد هرگونه خدمات رفاهی و شهری میباشد رسیدگی شود. سالهاست منطقه ملاشیه به این حال و روز است با اینکه قدمت ملاشیه از کیانپارس و کوی باهنر و کوروش و دیگر مناطق نو پای اهواز بیشتر است لیکن متاسفانه هرگز به این منطقه رسیدگی نشد.

سالهاست نه پارکی داریم و نه برق منظم و قوی جوریکه در این گرمای طاقت فرسا کولرهای منازل برق کافی ندارند. بحث فاضلاب که هرگز حل نشد.اسفالت کلا دارای وضعیت اسفناکی می باشد.

مثلا در خیابان هشتم الان دوماهه است که اب فاضلابها بالا زده و باعث مشکلات بزرگی برای مرور و عبور بچه ها ووخانواده ها شده است و هیچ کس جوابگو نیست و گویا جناب شهردار منطقه وجودی ندارند. عاجزانه تقاضا داریم پیام ما را منتشر کنید شاید به گوش شهردار اهواز و شهردار بی کفایت منطقه برسد.

لازم به ذکر است از ابتدای سه راه خرمشهر که ورودی کلان شهر اهواز می باشد تا انتهای ملاشیه در دو طرف جاده مخصوصا حاشیه جدول چاله و چوله های بزرگی هست که همه روزه سبب تصادف و یا خرابی ماشین های مردم بیچاره شده که فقط نیاز به یک روکش اسفالت دارد ولی سالهاست در همین حال می باشد.

سوال اینکه ایا جناب موسوی تا حالا به مناطق سر زدند ؟ شورای شهر چه کار میکنند ؟ ایا شهردار بی کفایت منطقه شش از خودش خجالت نمیکشد ؟ بهرحال مردم ملاشیه دل پری دارند و هیچ مسولی جوابگوی این مردم نیست. صبر ما به سر رسیده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • متاسفانه بیشتر مناطق قدیمی اهواز مثل ملاشیه.عین دو. الحایی و…..با وجود اینکه دارای قدمت و جمعیت زیادی هستند فاقد امکانات اولیه زندگی میباشند. اکثر روستاها هم زندگی واقعا سخت و پرخطری دارند…(ممنون از اطلاع رسانی خورنا)

  • احسسسنت به غیرت شما که همیشه درد مردم را بیان میکنید