ورزش هندیجان رو به سقوط است!

خورنا – دبیر هیات کشتی هندیجان گفت: ورزش هندیجان رو به سقوط است و متولیان ورزش شهر هم بفکر ورزش نیستند.

محمد چاروسائی، دبیر هیات کشتی شهرستان هندیجان در گفتگو با خورنا اظهار داشت: ورزش در هندیجان رو به سقوط است و متولیان ورزش شهر هم بفکر ورزش نیستند.

چاروسائی بیان داشت: سالن کشتی هندیجان فاقد سیستم خنک کننده مناسب میباشد و در فصل تابستان که مناسب ترین زمان شرکت در کلاسهای ورزشی برای کودکان، نوجوانان و جوانان به دلیل تعطیلی مدارس و دانشگاه هاست، امکان استفاده از سالن ورزشی به دلیل گرمای زیاد و غیرقابلتحمل وجود ندارد.

وی ادامه داد: آب سردکن های سالن فرسوده و ناایمن هستند که هر لحظه امکان برق گرفتگی ورزشکاران وجود دارد.

چاروسائی در ادامه با اشاره به اینکه موضوع را با اداره ورزش شهرستان مطرح کرده است، بیان داشت: آنها گفتند به ما ربطی ندارد.

چاروسائی خاطرنشان کرد: در سالن ورزشی هندیجان، بازارچه ته لنجی احداث کردند و قول دادند در عوض ماهانه ۵ میلیون تومان به اداره ورزش بدهند جهت اعزام تیم های ورزشی به مسابقات و الان ۵ ماه از آن مصوبه گذشته و مسئولین ورزش هندیجان میگویند هیچ پولی نگرفته ایم.

وی با اشاره به اینکه بنده به عنوان یک مربی و یک مسئول هیاتی، وقتی مشکلات ورزش را انتقال میدهم، با برخوردهای ناشایستی از سوی مسئولین ورزش روبرو میشوم، انتظاری از غیر ورزشی ها نمیماند، بیان داشت:  این اعتراضات را تا جایی میبرم که نتیجه بگیرم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آقای چاروسایی ورزش کلا باندبازی و منفعت طلبی شده، نه تنها در هندیجان بلکه در ماهشهر هم همین مشکلات و داریم.
    منافع شخصی و معاملات حرف اول و میزنه البته زیر لوای ورزش