تکذیب شایعه خوزستانی بودن سربازان حادثه دیده توسط استانداری خوزستان

خورنا -مدیر روابط عمومی و اموربین  الملل استانداری خوزستان:هیچ یک از کشته شدگان سانحه اتوبوس سربازان خوزستانی نبوده اند

مدیر روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان با ابراز تاسف و تسلیت حادثه ناگوار سانحه اتوبوس حامل سربازان که باعث جانباختن و زخمی شدن شماری از آنان شد گفت:بطور ویژه این مسله در جلساتی باحضور و دستور استاندار محترم خوزستان و مسولان مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و به اطلاع عموم مردم استان میرساند تنها در میان زخمی شدگان یک نفر از استان خوزستان بوده است.

هومن خورشید اظهار کرد:باتوجه به همزمانی دو تصادف و وسیع و دردناک بودن ابعاد حادثه اخباری اشتباه دال بر اینکه ۱۹نفر از این عزیزان  خوزستانی بوده اند در فضای مجازی منتشر شده است.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه دردناک سراسر میهن و مردمانمان را عزادار کرده است و این مصیبت عظیم  را به همه خانواده‌های داغدار تسلیت  گفته و

همجواری با شهیدان والامقام  را برای آن عزیزان سفرکرده از درگاه باری تعالی خواهانم.

خورشید در پایان گفت امیدوارم  این جوانان رشید  که در راه بازگشت از  دوره آموزشی خدمت مقدس سربازی جان  خود را از دست داده اند ، هم اکنون در جوار رحمت حق آرمیده و از خوان نعمت بیکران او بهره مند گردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • مردم خوزستانن ساده گیر آوردنه..مسئولین خوزستان همواره بی لیاقتی خوشون نشون دنه…ریزگردها نمونه بارزشه…بقیه چیا ک جای خود

  • من کاملا مخالفم..حداقل من خودم به شخصه دونفر رو میشناسم که ار اهواز هستندو در این حادثه مصدوم شدند و الان در بیمارستاند..اقای خورشید لطفا اطلاعاتتونو کامل کنید.

  • همه اش عزیزانمون

  • پس اینا کی بودن از کجا امدن
    چرا اینقدر به مردم خوزستان دروغ میگید و در حقشون اجحاف میکنید…….