پیام تبریک مجمع اصلاح طلبان بندرماهشهر: امیدواریم فصل جدید استانداری خوزستان بر معضل توسعه نیافتگی که سال هاست استان ما با آن روبرو هست، غلبه پیدا کند

خورنا – مجمع اصلاح طلبان بندر ماهشهر در پیامی به دکتر غلامرضا شریعتی، انتصاب وی را به عنوان استاندار خوزستان تبریک گفت.

این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
برادر ارجمند جناب آقای دکتر شریعتی
استاندار محترم خوزستان
با سلام و تحیت

مجمع اصلاح طلبان بندر ماهشهر ، انتصاب شایسته جنابعالی را که از نیروهای خوشنام، آگاه و دلسوز استان هستید به عنوان استاندار خوزستان از سوی هیأت محترم دولت تدبیر و امید، به شما و همه مردم شریف و مستحق خدمت و احترام استان خوزستان ، تبریک و تهنیت می گوید.

امیدواریم فصل جدید استانداری خوزستان ، با وفاق و همگرایی همه دلبستگان و دلسوزان آبادانی و بالندگی این خطه ، مشاوره و استفاده از خرد جمعی فرهیخته گان ، سازماندهی و ساماندهی تمامی نخبگان اعم از فعالین مدنی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، بتوان با استفاده بهینه از همه استعدادها، ظرفیت ها و سرمایه های استان، بر معضل توسعه نیافتگی و مشکلات بنیادینی که سال هاست استان ما با آن روبرو هست، غلبه پیدا کند.

بدیهی است مجموعه ی فعال ، همراه و همفکر ، که در جای جای این استان مستعد اعم از شهرها ، بخش ها و روستاها حضور دارند ، می توانند به عنوان کانون فکر توسعه ی متوازن ، در خدمت مدیریت عالی و مدبر استان بوده ، به مشورت و هم اندیشی فراخوانده شوند.

برای حضرت عالی موفقیت و عاقبت خیر و برای استان خوزستان پیشرفت و توسعه ی متوازن ، و برای ایران سربلندی و سرافرازی آرزومندیم.

مجمع اصلاح طلبان بندرماهشهر
*اول تیر ماه ۱۳۹۵

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.