آئین یاد بود شهید رضا رستمی مقدم در اندیمشک برگزار می‌شود

خورنا – مراسم یاد بود شهید مدافع حرم رضا رستمی مقدم در شهرستان اندیمشک و با حضور پر شور شهروندان و خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اندیمشک، آئین یاد بود شهید مدافع حرم رضا رستمی مقدم با حضور پر شور شهروندان و خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک برگزار می‌شود.

این مراسم ساعت ۲۲ روز پنجشنبه و در مسجد سید الشهدای کوی فرهنگیان شهرستان اندیمشک و با حضور جمعی از مسئولان محلی و استانی برگزار و یاد این شهید مدافع حرم گرامی داشته می‌شود.

این شهید والامقام از رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس بود که خرداد ماه امسال و در مبارزه با گروه‌های تکفیری داعش به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.

سردار شهید حاج رضا رستمی مقدم (مدهنی) از فرماندهان دلاور استان لرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس اولین شهید مدافع حرم مرکز لرستان محسوب می‌شوند.

این شهید والا مقام، قبل از حضور در صحنه‌های دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی چند سالی را در شهرستان اندیمشک زندگی کرده و میهمان مردم ولایت مدار این شهر شمالی خوزستان بوده است.

پیکر مطهر شهید رستمی مقدم، پس از ورود به استان لرستان از محل سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به سمت گلزار شهدای روستای «سراب یاس» و با حضور خیل عظیم مردم و مسئولان تشییع و پیکر این شهید بزرگوار در این روستا به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مردم انقلابی اندیمشک تا کنون پنج شهید مدافع حرم از جمله شهید علی‌محمد قربانی، شهید حبیب رحیمی‌منش، شهید احمد مَجدی‌نسب، شهید احمد الیاسی‌حاجیوَند و شهید مهدی نظری را به آستان مقدس اهل بیت (ع) تقدیم کرده‌اند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.