تیم فوتبال شاهین ماهشهر قربانی بی توجهی مسؤلان شد/۴۸ساعت دیگر انتقال امتیاز تیم فوتبال شاهین ماهشهر انجام میشود

مهدی چاروسائی|خورنا: بعد از تجربه تلخ و فراموش نشدنی ومنحل شدن تیم بسکتبال صنایع ماهشهر که برای ورزش شهرستان بندر ماهشهر در سال گذشته اتفاقی تلخ برای هواداران این رشته بود.حالا نوبت به تیم فوتبال شاهین ماهشهر رسید که به خاطر مشکلات مالی این تیم، باز هم باید شاهد یک اتفاق تلخ در زمینه منحل شدن (واگذاری امتیازتیم فوتبال شاهین ماهشهر) تیم فوتبال قدیم شهرستان ماهشهر باشیم.
به نقل از یک منبع آگاه،  بعد از تجربه تلخ و فراموش نشدنی منحل شدن تیم لیگ برتری، تیم بسکتبال صنایع ماهشهر برای ورزش بندر ماهشهردر سال گذشته حالا نوبت به تیم فوتبال شاهین ماهشهررسید که بخاطر مشکلات مالی این تیم، باز هم باید شاهد یک اتفاق تلخ درورزش بندر ماهشهر باشیم وآنهم در زمینه واگذاری امتیاز یک تیم ورزشی قدیمی شهرستان باشیم.

تیم فوتبال شاهین ماهشهر که در مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور حضور داشت وبانایب قهرمانی در لیگ دسته سوم فوتبال کشوربه لیگ دسته دوم فوتبال کشور راه یافت، تیمی که در سال اول حضورش در لیگ دسته سوم کشور توانست بابازیهای زیباودیدنی امتیازهای لازم راکسب کند وبه لیگ دسته دوم صعودکند، حالا در ماتم غم قرار گرفته است.

اتفاقی که روزهای قبل در بین اهالی فوتبال شنیده شد و سرانجام متقاضیان امتیاز این تیم در خواست خودرا داده اند.
به گفته یک منبع آگاه از تیم فوتبال شاهین ماهشهر که میخواست اسم از او برده نشود،اعلام کرد انتقال تیم فوتبال شاهین بندر ماهشهر ۴۸ساعت نهایتا ۷۲ساعت دیگر انجام میشود.

خبر واگذاری امتیاز تیم شاهین ماهشهر شوک بزرگی برای جامعه ورزش شهرستان ماهشهر وارد کرد ولی شنیدن خبر آن برای بعضی شاید بیشتر شبیه به تهدید باشد تا مسئولان کمی به خودشان بیایند و کمکی به این تیم بومی کنند.

اما حقیقت اعلام موافقت انتقال امتیاز شاهین ماهشهر ،از سوی مسولان باشگاه شاهین و خروج امتیاز ارزشمند قدیمی ترین تیم فوتبال شهرستان در لیگ کشوری قطعی شد تا بار دیگر تکرار تراژدی منحل شدن تیم ورزشی را در شهرستان ماهشهر شاهد باشیم، اتفاقی که در گذشته برای تیم لیگ برتری بسکتبال بندرماهشهر رخ داد و مردم ماهشهر را در غمی بزرگ فرو بردواین بارهم باید درفوتبال شاهد این اتفاق باشیم.

امیدواریم استاندار محترم دکتر علی شریعتی که درابتداحضورش از ورزش هم یاد کرده فکری به حال ورزش شهرستان بندرماهشهر بکند که این روزها تیم های کشوری آن شرایط مناسب ندارند.

به امیدروزهای خوب در ورزش شهرستان بندرماهشهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پتروشیمی بندر امام تو لیک بسکتبال هست مگه چند تا تیم باید داشته باشیم کافیه دیگه

  • جناب گلمرادی شما قول دادید جلوی اینکارو بگیرید لطفا ب این مسئله ورود کنید…