منصور قمر: توجه به محرومیت زدایی همواره از تاکیدات دولت تدبیر و امید بوده است/ مدیران بندرماهشهر به رفع مشکلات شهرک طالقانی اهتمام ورزند

آمنه محتشمی-خورنا: فرماندار شهرستان ماهشهر صبح امروزدر نشست ویژه مدیران شهرستان با هدف بررسی و رفع مشکلات شهرک طالقانی،به سایست خاص دولت تدبیر و امید در خصوص محرومیت زدایی اشاره کرد و گفت:این سیاست باید در شهرستان ماهشهر نیز اجرایی شود و تمام مدیران به رفع مشکلات شهرک طالقانی اهتمام ورزند.

منصور قمر فرماندار شهرستان ماهشهر در ابتدا ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به سیاست خاص دولت تدبیر و امید در خصوص رفع تبعیض و محرومیت زدایی اشاره نمود و تصریح کرد:دولت تدبیر و امید همواره نگاه خاصی به مناطق محروم داشته و در رفع تبعیض و محرومیت زدایی تلاش نموده،بنابراین بایستی این سیاست نیز در شهرستان ماهشهر اجرایی شود و با همت تمام مدیران شهرستان در رفع مشکلات شهرک طالقانی گام برداشت.

وی با اشاره به مشکل آب شرب که موجب نارضایتی ساکنین این شهرک شده خواستار مرتفع نمودن این معضل شده و متذکر شد:اداره آب و فاضلاب بایستی در اسرع وقت به این مشکل رسیدگی نماید و با تآمین اعتبار طرح ارائه شده  در این زمینه به عملیاتی نمودن این طرح و حل این مشکل همت ورزد.

منصور قمردرادامه دیگر مشکل ساکنین این منطقه در خصوص اسنادی ملکی را یادآور شد و بیان کرد:ساکنین شهرک طالقانی همواره با مشکل اخذ اسناد ملکی خود مواجه هستند از این رو باید همکاری ویژه با این عزیزان صورت گیرد و زمینه راجهت اخذ تسهیلات بانکی فراهم کرد وهمچنین هماهنگی لازم با دیگر بانک های شهرستان انجام گیرد.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان ماهشهر از تصویب طرح مسکن ۶۰هکتاری اراضی شهرک طالقانی خبر داد و گفت :طرح مسکن ۶۰ هکتاری اراضی شهرک طالقانی در شورای مسکن استان به تصویب رسیده و جهت نهایی شدن نیز به وزرات راه و شهر سازی ارسال شده که بدون شک تآثیر بسزایی در رفع مشکل مسکن مردم این منطقه نیز خواهد داشت.

در ادامه نشست نیز با مشارکت مدیران شهرستان تصمیمات مطلوبی در خصوص رفع مشکل روشنایی،بهداشت و درمانِ،ساماندهی بازارچه و حمل و نقل این منطقه  حاصل شد.

در پایان مراسم حجت الاسلام سید سلمان هاشمی ضمن تشکر ویژه ازفرماندار شهرستان و حضور مسولان جهت حل مشکلات مردم خواستاراجرایی شدن و پیگیری مصوبات این جلسه ازسوی مسولان درراستای فراهم نمودن رفاه مردم این منطقه شد.

IMG-20160609-WA0005 IMG-20160609-WA0004 IMG-20160609-WA0001 IMG-20160609-WA0002

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام باید به همه شهرکها رسیدگی بشه خصوصا شهرک طالقانی چون جمعیت یک شهر کامل رو داره واین جمعیت نیاز به امکانات بیشتری نسبت به شهرکهای دیگه داره

  • طاهر جان گلمرادی قول داده همه این شهرکا رو آباد کنه دیگه بقیه چیکارن.؟؟؟؟ عجله نکن….

  • آقای قمر
    شهرک شهید رجایی چی؟

    شهرک شهید مدنی چی؟
    شهرک … چی؟