مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پتروشیمی: حفاظت از محیط زیست، سپاسگذاری از نعمات خداوند است

باقرگل فر-خورنا: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: اداره ی محیط زیست نماینده ی حاکمیت در حفظ زیست بوم آبی، خاکی و هوایی منطقه است.

مدیرعامل این سازمان در اولین دیدار خود از واحدهای سازمان، مناسبت روز جهانی محیط زیست را غنیمت شمرد و از اداره ی محیط زیست بازدید کرد.

سید امید شهیدی نیا طی این بازدید که مدیران و مسئولین سازمان وی را همراهی میکردند در جمع کارکنان محیط زیست گفت: حفاظت از محیط زیست، پاسداشت و سپاسگذاری از نعمات خداوند است.

وی با اشاره به وجود صنایع بزرگ تولیدی در منطقه، به مسئولیت اجتماعی شرکتهای پتروشیمی اشاره کرد و افزود: وجود صنایع بزرگ پتروشیمی در منطقه، ما را بر آن می‌دارد که در ادای مسئولیت اجتماعی خود کوشا باشیم.

شهیدی نیا، اداره ی محیط زیست را نماینده ی حاکمیت در حفظ زیست بوم آبی، خاکی و هوایی منطقه دانست و خاطر نشان کرد: در هر سه حوزه ی آب، خاک و هوا به هیچ وجه اغماض نکنید و با سازماندهی، نیروی انسانی، تجهیزات و توانمندی خوبی که دارید انتظار می رود با دقت بر شرایط نظارت کنید و از طریق تعامل با شرکتهای تولیدی، مسائل زیست محیطی را به حداقل کاهش دهید.

مدیرعامل جدید سازمان قصد دارد مطابق برنامه ای، با تیم مدیریتی خود به تمامی واحدهای سازمانی سرکشی کرده و از نزدیک با کارکنان و فعالیتهای آنها آشنا شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • منطقه ویژه محیط زیست داره و وضعیت اینه اگه نداشت خدا میدونه چی به سرمون میومد