نماینده مردم اندیمشک در مجلس:

شورای شهر و شهرداری اندیمشک مشکلات خود را در چارچوب قانون برطرف کنند/مصالح مردم اولویت قرار گیرد/ بازگشت ۲۰۰ هکتار زمین کشاورزی به مردم

خورنا – نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف شورای شهر و شهرداری اندیمشک در حیطه و حوزه قانون و بدون جانب داری افراد قابل حل و رفع است و بهتر است رعایت مصالح مردم و توجه به رفع نیازهای شهروندان مطابق با قانون اولویت تمام مسئولان باشد.

فریدون حسنوند امروز در همایش پانزده خرداد در جمع مردم اندیمشک اظهار داشت: امام راحل راه اولیا الهی و اهل بیت (ع) را در ایران معاصر ادامه داد چرا که کشور را از سلطه استکبار رهایی بخشید و زمینه توسعه و استقلال کشور را فراهم کرد و در زمانی که خوش خدمتی به استکبار ملاک و سنجش انتخاب مدیران بود با پیروی از راه انبیا و اهل بیت (ع) امام راحل مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستاد.

وی افزود: امام راحل با استمرار مسیر حق آرزوی مردم ایران که برپایی حکومت اسلامی بود را برآورده کرد و حال ما باید به خود ببالیم که انقلاب اسلامی ایران با رهبری جانشین خلف و صالح امام، راه خود را ادامه می‌دهد تا این انقلاب به عنوان هدیه الهی به نقطه امید مظلومان جهان تبدیل شود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ملت همراه امام راحل در دوران انقلاب و شکست طاغوت، همانند ملت دوران تبلیغ و ترویج دین توسط رسول اکرم (ع) و ملت دوران دفاع مقدس همانند عاشورائیان حسینی هستند؛ دوران حیات و بالندگی انقلاب اسلامی، ایران را با سال‌های حیات و زندگی اهل بیت (ع)، مانند و شبیه کرده است اما مردم ایران اسلامی امام خود را تنها با ۷۲ یار با وفا تنها نگذاشتند و همواره پشتیبان امام و ولایت و اسلام بوده اند.

حسنوند بیان کرد: حضور پرشور مردم ایران اسلامی در مراسم وداع با امام راحل و حضوری پر صلابت در تمام عرصه‌های اجتماعی و انقلابی، بیانگر پیوند ابدی مردم با راه امام و الگوی ولایت مداری و مقاومت در هر عرصه و منطقی است که این محور، هنوز در کشور به عنوان یک باور پویا و زنده، به صورت مستمر و با عزت به حیات و بالندگی خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: اختلاف شورای شهر و شهرداری اندیمشک در حیطه و حوزه قانون و بدون جانب داری افراد قابل حل و رفع است و بهتر است رعایت مصالح مردم و توجه به رفع نیازهای شهروندان مطابق با قانون اولویت تمام مسئولان باشد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه ضعف و کاستی‌های زیادی در شهرستان وجود دارد که با به کارگیری نیروهای توانمند و با طرح و برنامه ریزی، اسباب رفع نیازهای شهروندان و توسعه شهرستان را در بخش‌های مختلف عمرانی و اقتصادی، بیش از گذشته فراهم کرد.

وی گفت: بیش از ۲۰۰ هکتار از اموال مردم در پادگان امام رضا (ع) اندیمشک، از مالکیت مردم و بیت المال خارج شده است که به زودی و با آغاز پیگیری‌های قانونی، خبرهای خوبی در این باره به اطلاع مردم خواهد رسید و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

حسنوند عنوان کرد: توجه به جذب نخبگان و تأمین نیازهای شهروندان و ایجاد شرایط توسعه پایدار، اولویت نخست اندیمشک خواهد بود و به زودی برنامه‌های گسترده‌ای در این باره اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • در جواب این بنده خدا توان خانمش!!!!؟؟ یعنی خودش هیچ خخخخخخ
    همین شماها که این نگاه رو دارید و دنبال منافع شخصی شهر رو داغون کردید

  • به به چه عجب چطور بعد ١۶سال تازه فهمیدن این رو!!؟؟؟ قبلا که خودش تنهایی هم شهردار هم فرماندار هم نماینده هم کارگر و ….بود
    بس کن خورنا تو از همه بدتری

  • سلام ما مفتخر یم که اقای فریدون حسنوند به داد مردم مظلوم اندیمشک و حومه برسه و تا حدودی بتونه مشکلات بیکاری را حل نمایند و نماینده منتخب ماست و توانایی ایشان و خانمش محرز میباشد و سربلندی مردم هزار و یک شهید مدیون زحمات اقای حسنوند میباشد قدر بدانیم و شاکر حق تعالی باشیم.