شهردار بندرماهشهر از افتتاح یکی از بزرگترین چرخ و فلک های ایران در بندرماهشهر خبر داد

خورنا – غلامحسین کمایی، شهردار بندرماهشهر از افتتاح یکی از بزرگترین چرخ و فلک های ایران در بندرماهشهر در آینده ای نزدیک خبر داد.

غلامحسین کمایی در گفتگو با خبرنگار خورنا، اظهار داشت: به زودی یکی از بزرگترین چرخ و فلک های ایران با ارتفاع ۵۰ متر در بندر ماهشهر راه اندازی میشود.

شهردار بندرماهشهر اظهار داشت: واگن های این چرخ و فلک عظیم که جزو ۲- ۳ چرخ و فلک اول ایران از نظر ارتفاع است، دارای سیستم خنک کننده میباشد و شهروندان در تمام ایام سال میتوانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند.

کمایی بیان کرد: این چرخ و فلک در مجتمع تفریحی ساحلی خور بندرماهشهر نصب خواهد شد تا امکانات تفریحی مجتمع مذکور به مرور تکمیل شده و به هدفمان که تبدیل پارک ساحلی خور به قطب گردشگری است، نزیک تر شویم.

وی در پایان اظهار داشت: از کلیه سرمایه گذاران حوزه گردشگری و تفریحی جهت سرمایه گذاری در بندرماهشهر به خصوص مجتمع تفریحی ساحلی خور دعوت میکنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • آقای کمایی همیشه یکی یا دوتا طرح تمام شده بهتر از صد تا طرح که کلنگ زده شودوفقط اسمش روی کاغذ باشد و بگویید متعسفانه بودجه ی تکمیل یا شروع طرح را نداریم یا تایین بودجه در کل برای این طرح پیش بینی نشده کجاست بزرگترین پارک آبی خاور میانه کجاست رادیوی صدای ماهشهر کجاست اسکله ته لنجی وپارک بزرگ ساحلی وکوه مصنوعی وساحل ماسه ای و باز هم بگویم
  قرار بود لنجهای تجاری در کنار شهر پهلو بگیرند شما بجای اینکه هر روز با
  یک طرح جدید سرو صدای رسانه ای بپا کنید لطف کنید اول همین طرحهای در دست اقدام را تمام کنید و شهرنیازی
  به چرخ و فلک آنچنانی نداردمگه چرخ فلک قبلی چه اشکالی داشت اصلا” چقدر کار داد که جمع کردید واسقاط شد اگر جای مناسبی نبود این هم بر می گردد به عمل کردغلط وکارشناسی اشتباه مسئولان شهری همین کانال آب
  وسط شهر چون چرخه ی آب در آن صورت نمی گیرد در زمانی که چند روز راکد باشدآب به گندآب تبدیل شده و بوی طعفن آزار دهنده ای از آن بمشام می رسد مخصوصا” زمانی که سرعت جابجایی هوا کم باشد شما لطف کنید طرحهایی که در زمان شما تا الآن کلنگ خورده تا خودتان در مقام مسئول شهری هستید تکمیل کنید ما را شرمنده ی زحمات خود می فرمایید متشکرم

 • این نشانگر تصمیمات اشتباهی است که در اتاق‌های بسته گرفته می‌شود. شهرداری باید شهر را مدیریت کند

  اما به نظرم اکنون شهرداری کار یک مشاور املاک را می کند

 • شورای شهر سلیمانیه به شهروندان اجازه می دهد تا در صحن شورا نظاره گر عملکرد شورا باشند. حتی در دفتر رئیس شورا و تمام بخش های شورا، دوربین نصب شده و در لابی شورا قابل رویت است. اگر صحبت از شفافیت است این فضا را ایجاد کنید.

 • با این اخبار
  و مصاحبه ——- شهردار
  شهر ما حال و روز خوبی ندارد
  چرا روابط عمومی شهرداری ماهشهر جواب نمی دهد؟
  در شهر شایعه شده قرار عوارض ۷ برابر بشه
  اقتصاد مقاومتی معنای دیگری دارد آقایون ………..

 • شهروندان لذت ببرند-شهردار
  خیلی ترس داشتیم شهرداری می خواهد چکار کند!!!
  امروز بساز و بفروش ها در بنگاه گفتند قرار عوارض شهرداری معشور ۵ برابر بشه
  اقا چر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

 • شهردار تهران در اجلاس اخیر شورای عالی استان ها با اشاره به برخی دخالت‌ها در کارهای اجرایی شهرداران توسط شوراها گفته بود: متاسفانه گاهی برخی شهرداران ضعیف النفس مانند من، در مقابل دخالت‌های شوراها کوتاه می‌آیند و اعلام می‌کنند مجبوری این باج را به شورا بدهی. این آغاز یک سقوط بزرگ است.
  شورای ماهشهر چنین هست؟!

 • شهردار تهران در اجلاس اخیر شورای عالی استان ها با اشاره به برخی دخالت‌ها در کارهای اجرایی شهرداران توسط شوراها گفته بود: متاسفانه گاهی برخی شهرداران ضعیف النفس مانند من، در مقابل دخالت‌های شوراها کوتاه می‌آیند و اعلام می‌کنند مجبوری این باج را به شورا بدهی. این آغاز یک سقوط بزرگ است.
  شورای ماهشهر چنین هست؟

 • امروز یه سر رفتم مجموعه پارک ساحلی خور….اگه بهمراه بندرتجاری تکمیل بشه محشر بپا میکنه….