معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر: سوم خرداد نقطه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود

خورنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: سوم خرداد نقطه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

خورنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: سوم خرداد نقطه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

ولی اله حیاتی در مراسم بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر که در مقابل مسجدجامع این شهر برگزار شد گفت : سوم خرداد نقطه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: دشمنان تا دندان مسلح تمام عزم خود را جزم کرده بودند که انقلاب اسلامی را که در  آن زمان بسان غنچه نورسیده ای بود را مورد هجمه قراردهند.

فرماندار ویژه خرمشهربا بیان اینکه  دشمنان به این نتیجه رسیدند که هرگز یارای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند ،خاطر نشان کرد: ملت بزرگ ایران در مقابل همه دشمنان ایستاد و حماسه ای با عنوان سوم خرداد را تثبیت کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات دولت تدبیر وامید اشاره کرد و گفت : امروز

استادیوم ۱۵ هزارنفری نفت و گاز اروندان بااعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد که  هدیه دولت تدبیر وامید به مردم خرمشهر به مناسبت آزادسازی خرمشهر است .

حیاتی از به آب انداختن لندینگ کرافت ۲۵۰۰ تنی  به مناسبت سوم خرداد خبرداد و افزود:  کلیه مراحل ساخت این لندینگ کرافت با توان داخلی انجام شده است که نشان از خودکفایی و استقلال جوانان این مرز و بوم دارد و در نوع خود در خاورمیانه یک پدیده کم نظیراست .

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر به تشریح دیگر اقدامات دولت تدبیر وامید ازجمله :  تبدیل خرمشهر به یک کارگاه عمرانی ، آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی شهید موسوی ، بهره برداری از ۱۰ هزار هکتار از اراضی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری  و بهره برداری از پایانه بین المللی شلمچه پرداخت.

 

وی در پایان بیان کرد : دولت عزم خود را جزم کرده  و آماده خدمتگزاری به مردم شریفی است  که تمام وجود خود را صرف انقلاب و نظام کردند و با مقاومت جانانه و دست خالی ۴۵ روز دشمنان را پشت دروازه های شهر نگه داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام فتح خرمشهر، فتح بزرگی در تاریخ حماسه ها بود و حالا خرمشهر نیازمند فتح و غلبه بر بیکاری است و آن فتح چیزی جز اشتغال نیست. مثلاً کارگران شرکت صابون و گلیسیرین سازی خرمشهر که مدت ۴سال متوالی بیکار شده و شرکت عمداً متوقف شده است و تمامی کارگران ۴سال است که بدون حقوق و مساعده (حتی یک ریال) میباشند و جلوی ساختمان فرمانداری خرمشهر با شعارهای ذیل تحصن کردند که زیبنده دولت مزین به تدبیر نیست. ۹۵/۰۴/۰۴
    بابا نان ندارد. ما گرسنه ایم هل من ناصراً ینصرنی.