پروازهای اهواز ـ تهران تا پايان برگزاری اجلاس سران عدم تعهد متوقف شد

خورنا:  وحيد خادمي اظهار كرد: به مناسبت برگزاري اجلاس‌سران جنبش عدم تعهد، از 31 مردادماه پروازهاي تهران از مبدأ اهواز لغو شده است.

نائب رييس مجمع صنفي آژانس‌هاي هواپيمايي خوزستان از توقف كليه پروازهاي اهواز ـ تهران تا پايان برگزاري اجلاس‌سران جنبش عدم تعهد در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا، وحيد خادمي اظهار كرد: به مناسبت برگزاري اجلاس‌سران جنبش عدم تعهد، از 31 مردادماه پروازهاي تهران از مبدأ اهواز لغو شده است.

وي افزود: پس از اتمام اين اجلاس پروازهاي مسير اهواز‌ـتهران از سر گرفته مي‌شود و به روال گذشته باز مي‌گردد.

خادمي تصريح‌كرد: ‌از ابتداي شهريورماه دور دوم سفرهاي تابستاني در استان آغاز شده و به همين مناسبت ظرفيت پروازهاي استان به‌ويژه در مسير اهوازـ مشهد افزايش يافته است.

نائب رييس مجمع صنفي آژانس‌هاي هواپيمايي خوزستان عنوان‌كرد: ‌علاوه بر مسافران خوزستاني كه به مقصد مشهد مقدس سفر مي‌كنند، شيعيان عراقي نيز از كشور عراق و از طريق اهواز به مشهد اعزام مي‌شوند.

وي ادامه‌داد: پيش از اين هر هفته 10 پرواز مسير اهوازـ مشهد صورت مي‌گرفت كه هم‌اكنون به دليل افزايش تقاضا و حجم بالاي سفر به مشهد مخصوصا با ورود شيعيان عراقي به استان، تعداد پروازها در هر هفته به 20 پرواز رسيده است.

خادمي بيان‌كرد: هم‌اكنون دلال‌ها وارد بازار پروازهاي اهوازـ مشهد شده‌اند و با فروش بليط به 2 برابر قيمت و با همكاري شركت‌هاي هواپيمايي پروازهاي اهوازـ مشهد را به نفع مسافران عراقي تصاحب مي‌كنند.

نائب رييس مجمع صنفي آژانس‌هاي هواپيمايي خوزستان گفت:‌ نرخ بليط رفت و برگشت اهوازـ مشهد 218 هزار تومان است كه دلال‌ها آن را با قيمت 250 تا 300 هزار تومان به فروش مي‌رسانند.

وي افزود: ‌ظرفيت پروازهاي اهوازـ مشهد بسيار پايين است و در اين روزها به دليل بالابودن حجم تقاضا، اين ظرفيت در مدت كوتاهي تكميل مي‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.