نماینده ماهشهر: درصدد تشکیل فراکسیون مستقلین و عضویت فعال در آن می باشم

خورنا -علی گلمرادی، نماینده ماهشهر گفت: اساس دموکراسی در هر کشور، بر استقلال و دوراندیشیِ مجلس قانون گذار آن استوار می شود.

نماینده منتخب مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس دهم با بیان این مطلب ابراز امیدواری کرد مجلس دهم به لحاظ ترکیب گرایش های سیاسی در مقایسه با ادوار گذشته، می تواند نقش مؤثری در بهبود وضعیت کشور در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی فرهنگی و سیاسی ایفا نماید.

علی گلمرادی، ادامه داد: در کشور ما، مجلس شورای اسلامی که اعضای آن با رأی مستقیم مردم برگزیده شده و به حق «عصارۀ فضائل ملت» لقب گرفته، مرکز اصلی هدفگذاری برای روند نظام مردم سالاری است.

گلمرادی تصریح کرد: دهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی، درشرایطی تشکیل می گردد که معضل بیکاری شرایط سختی را برای ملت ما پدید آورده است؛برکسی پوشیده نیست که مشکلات خانمان براندازی همچون اعتیاد،فقرمالی و فرهنگی،طلاق،خودکشی،سرقت و…ریشه اش در بیکاری است.

این متنخب مجلس دهم افزود: ما باور داریم قانون اساسی جمهوری اسلامی، دررفع معضلات اجتماعی و رونق بخشی به اقتصاد، بسیارتوانمند و کارآمد است ومجلس می تواند در این شرایط حساس با اشراف بر اصول قانون اساسی و توجه به مقررات بین المللی و مشاورت با دانشمندان علوم اجتماعی و اقتصاد و آگاهی بر اصول علمی توسعۀ فرهنگِ تولید و تجارت و نیز همنشینی با بطن جامعه، به مسئولیت سنگین خود عمل کرده و اثر گذارباشد.

گلمرادی اذعان کرد: انتظار آن است که مجلس، ازشعارگرایی بپرهیزد و ضمن نظارت دقیق بر اجرای قانون، با بهره مندی از علوم روز و انضباط فکری و تقویت روحیۀ نقد پذیری،”اعتدال گرایی عملی” را در خود تقویت کند و علاوه بر اینها، مستقل بیندیشد.

وی استقلال فکری را ضرورت مجلس پویا و انقلابی دانست و گفت: استقلال فکری، به معنی بریدگی از اشخاص و قطع ارتباط با احزاب و گروه ها نیست، زیرا تبادل فکر و اندیشه در هرزمینه، نشان خردمندی است؛ استقلال فکری به این معنی که اختیارِ عقل و ایده های خود را به دیگران نسپارد، آزادانه بیندیشد و صادقانه نظر دهد.

وی افزود: بنا به فرمایش امام راحل «مجلس شورای اسلامی در رأس امور است»و جایگاهش بسیار رفیع و فراگیر، به اندازه ای که تمام موضوعات و مسائل کلان مملکت در آنجا طرح و بررسی و تصویب می گردد.

گلمرادی نقطه قوت مجلس دهم را تضارب آراء و وجود تقریبا متوازن جریان های مختلف سیاسی کشور دانسته و در خصوص گرایش سیاسی خود افزود: همانطور که در همه جلسات و محافل اجتماعی در زمان تبلیعات اعلام نموده ام، به منظور بهره گیری از همه ظرفیت ها، به صورت مستقل و فراجناحی در خدمت مجلس و ملت شریف ایران خواهم بود و در این مسیر با احترام و همدلی با همه سلایق، وامدار هیچ جریان سیاسی نبوده و نخواهم شد.

وی عنوان کرد: حقیقتا امروزه کشور عزیزمان نیازمند توجهی متفاوت بوده و براساس گرایش مستقل و فراجناحی بهتر میتوان به آن کمک کرد.

منتخب مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندرامام(ره) در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه برای اینجانب بیشترحائز اهمیت میباشد؛ جلب رضایت خداوند متعال در مسیر توجه و خدمت بی شائبه به مردم عزیز بوده که در حقیقت اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی و مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) میباشد.

وی در خصوص عضویت در فراکسیون های مجلس اظهار داشت: ضمن احترام به فراکسیون های فراگیر و امید ،به اتفاق تعداد قابل توجهی از منتخبین محترم مجلس دهم در صدد تشکیل فراکسیون مستقلین و عضویت فعال در آن می باشم.

وی گفت: به اعتقاد استادشهیدمرتضی مطهری، اقتصاد بستر حرکت های فرهنگی است، واقعیت این است که اقتصاد فعلی ایران حال خوشی ندارد و به شدت به درمان واصلاح نیازمند است.

گلمرادی که دانش آموخته مدیریت استراتژیک است، اظهار داشت: باید به کارآفرینان داخلی تکیه کرد و با ایجاد امید و تقویت روحیه و اعتقاد«مامی توانیم» راهی برای برون رفت از وضعیت فعلی بیابیم، باید قوانین روشن و مستحکمی تصویب شود که ازورودکالاهایی که درداخل مملکت هم تولید می شود یا امکان ساختنش درداخل کشور وجود دارد، جلوگیری به عمل آید، بزرگ‌ترین مشکل بازار ما واردات قاچاق و فراوان کالا می باشد، روشن است که با جلوگیری ازورود اینگونه کالاها، کارگاه های کوچک و بزرگ محلی وخانگی افزایش یافته و رونق می گیرد، بخش خصوصی تولیدکننده امیدوارگشته و تقویت می شود، برای اینکه کارگاه های تولید داخلی، آرام آرام جان گرفته و اشتغال فراهم شود،حمایت وتشویق وتأمین امنیت سرمایه گذاری، اعم ازسرمایه گذاران داخلی وخارجی ضرورتی انکار ناپذیر برای ما محسوب می شود.

نماینده منتخب مردم ماهشهر، امیدیه،هندیجان و بندرامام در مجلس دهم یادآور شد: تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری با اقدام و عمل انقلابی مجلس و تصویب قانون های گفتمان محور و تقویت کننده تولید داخلی قابل تحقق است که ان شاءالله با همدلی و هم زبانی نمایندگان و دولتمردان و مردم شاهد آن باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • نتیجه عملکرد ایشان در شهرداریهای ماهشهر و بندرامام را میتوانید در چندیدن بار استیضاح و ده ها میلیارد تومان بدهی و پرونده های قطور تخلفات مالی ایشان در بازرسی استان پیگیری کنید… بیشتر کارهای ایشان نمایشی و عوامفریبانه بود و بهیچ وجه نمیتوان به عملکرد ایشان حتی نمره متوسط داد و بکار گماشتن همشهریان خود در پستهای مختلف شهرداریهای ماهشهر و سربندر نشانه مدیریت یکسویه ایشان میباشد در مورد پستهای باصطلاح عملیاتی ایشان که اشاره فرمودید در بنادر باید بگویم که پستهای کلیدیتر و مهمتر از رییس اداره اتشنشانی و بندر سجافی نیز در اداره کل بنادر وجود دارد که روسای آنها اتفاقا خیلی بهتر و تخصصیتر از جناب گلمرادی انجام وظیفه میکنند ولی در مورد ایشان باتوجه به ماهیت ظاهر سازی و پوپولیستی مدیریتشان اینگونه بزرگنمایی شد و امروز ثمره همان شوها و حرکات نمایشی و مردم فریب را درو میکند و اگر اشتباهات فاحش و بی سیاستی نماینده پیشین و نارضایتی مردم حوزه از او و تندروها نبود و اگر مافیای نیرومندپیمانکاران متصل به دولت در بنادر و پتروشیمی و گمرکات ایشان را حمایت نمیکرد و قول و وعده های عجیب و غریب به مردم و برخی فرصت طلبان و حضور در این لیست و آن لیست و سواری گرفتن از موج بوجود آمده از اختلافات ماهشهر-سربندر و اینگونه داستانها نبود عمرا خواب رفتن به مجلس را نمیدیدند….

 • گلمرادی بخاطر عملکردش در شهرداری بندرامام و ماهشهر . مدیریت بندر هندیجان و چندین پست عملیاتی که در مجتمع بندری امام خمینی داشتند و در همه آنها عملکرد متوسط به بالا داشتند . رای آوردند و هیچ ربطی به جناح خاصی نداشت . خودتان که دیدید دژمان که با رای اصلاح طلبان ۷ اسفند سوم شد . دور دوم از آقاجری حمایت کرد

 • آقای گلمرادی فکرکردین.۱۰هزاررای اصلاحات راکشت یادروه کردین.بردین.۱اگربااصلاحات همسونشدید.شماهم مثل۴سال قبلی که نماینده نداشتیم حساب میکنییم۲درحال حاظرکه اکثریت ازلیست امیدهستن.فلج تان میکنن.ببینم شما که هیچ نطق وبیانی نداری چطورمیخواهی برای حوزه گسترده ات کاربکنی۳حیفم ازاین هست که چقدرزحمت برات کشیدیم۴کردها.مردبودن ومعرف بودن که اگرسرشان بره.قولشان نمیره۵آقای گلمرادی تاالان که مخالفت وسنگ اندازی ازت ندیدیمه.قصاص قبل ازجنایت نمیکنییم۶دکترگلمرادی اگردکترعارف کاندیدبرای رییس مجلسی شد.باچه وجدانی میتوانی بهش رای ندهی.دیدی تمام کمال ازت حمایت میکرددوران انتخابات.۷آقای گلمرادی.این هم بهتبگم۶۵درصدمستقلین که ازاول مستقل وارد.صحنه انتخابات شده بودن.بادکترعارف همپیمان شدنه

 • کشک
  امیدمان را بر باد دادی
  گل مراد علی

 • زیبا بیان فرمودی
  سرت بسلامت بادا

 • دمت گرم
  زدی توحال قاچاق چی های بی دین و وطن

 • آقاجون اصلاحات خودش را به گلمرادی چسبانده

  • مگه تاکسی قبول نکند.و…..میشه بزوراسم اش راداخل لیست اصولگرایااصلاح طلب گذاشت

 • دبه آیندگان در مورد انتخاب شما و این فاجعه چه جوابی بدهیم.مردم امیدیه ماهشهر هندیجان نشستن تو خونه رای ندادند اینهم نتیجش شد

 • واقعا که… جناب گلمرادی شما بیش از ده هزار رایتونو از اصلاح طلبا داری اونوقت میگی من کاری به اصلاح طلبا ندارم؟؟؟!!!!
  بعضی دوستان میگفتن شما راحت تغییر موضع میدین ولی من این حدشو باورم نمیشد…

 • اااازحالادبه کردواقعادمش گرم

 • اقای گلمرادی عزیز ولی شما تو لیست امید بودید ها.
  من شما رو خیلی دوس دارم لطفا نا امیدمون نکن

  • آقای گلمرادی فکرکردین.۱۰هزاررای اصلاحات راکشت یادروه کردین.بردین.۱اگربااصلاحات همسونشدید.شماهم مثل۴سال قبلی که نماینده نداشتیم حساب میکنییم۲درحال حاظرکه اکثریت ازلیست امیدهستن.فلج تان میکنن.ببینم شما که هیچ نطق وبیانی نداری چطورمیخواهی برای حوزه گسترده ات کاربکنی۳حیفم ازاین هست که چقدرزحمت برات کشیدیم۴کردها.مردبودن ومعرف بودن که اگرسرشان بره.قولشان نمیره۵آقای گلمرادی تاالان که مخالفت وسنگ اندازی ازت ندیدیمه.قصاص قبل ازجنایت نمیکنییم۶دکترگلمرادی اگردکترعارف کاندیدبرای رییس مجلسی شد.باچه وجدانی میتوانی بهش رای ندهی.دیدی تمام کمال ازت حمایت میکرددوران انتخابات.۷آقای گلمرادی.این هم بهتبگم۶۵درصدمستقلین که ازاول مستقل وارد.صحنه انتخابات شده بودن.بادکترعارف همپیمان شدنه

 • این اقا بادزدیدن رای اصلاحات نماینده شد