پروژه انتقال آب کارون به اصفهان سریعا اجرایی شود!

خورنا – عباس حاج رسولی‌ها، عضو شورای شهر اصفهان  جلسه علنی شورا با اشاره به تصویب بودجه ۹۵ دولت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر دولت نسبت به شهرداری در حوزه حمل‌ونقل شهری به‌ویژه مترو، اتوبوس‌ها و توسعه زیرساخت‌ها کوتاهی داشته و ضروری است که در سال جاری بخشی از آن را جبران کند.

وی با اشاره به این مسئله که نمایندگان باید توجه بیشتری نسبت به تخصیص بودجه به بهره‌برداری از پروژه بهشت‌آباد ( انتقال آب از سرشاخه های کارون) داشته باشند، تصریح کرد: در حال حاضر بارندگی‌های خوبی در کشور اتفاق افتاده و باید نسبت به اجرایی‌شدن طرح بهشت‌آباد توجه داشته باشیم. البته باید دانست در حال حاضر ۳۰ درصد از صنایع استان به‌صورت کامل تعطیل و بسیاری از آن‌ها رو به تعطیلی هستند.
عبدالرسول جان‌نثاری، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اصفهان با اشاره به واگذاری بخشی از فعالیت‌های شهرداری در دفاتر دولت پیشخوان بیان کرد: این اقدام به‌دنبال ابلاغیه دولت به شهرداری‌ها اتفاق افتاده و برای ساماندهی بهتر و افزایش رضایتمندی شهروندان ضروری است که شهرداری باید ابعاد این فعالیت‌ها را برای اعضای شورای شهر تشریح کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شک نکنید که آب کارون را می برند وهیچ کس نمی تواند جلوی انها را بگیرد.اگر اصفهان ،یزد ،کرمان و کویرها آب می خواهند از دریا کانال کشی کنند آب شیرین آماده برای کارخانه وکشاوری میخواهند