شهردار هندیجان: با تعامل با فرماندار جدید، راه توسعه را پیش میگیریم/ چیزی از «دیلم» و «گناوه» کمتر نداریم/ همه را برای استفاده از «آب، دریا و خرید ارزان» به هندیجان دعوت میکنم

خورنا – شهردار هندیجان گفت: با تعامل با فرماندار جدید، راه توسعه را پیش میگیریم.

غلامرضا درویش شهردار هندیجان، با اشاره به اینکه فرماندار جدید هندیجان از نگاهی باز و ذهنی خلاق در مدیریت شهری بهره میبرد، در گفتگو با خورنا اظهار داشت: تلاش میکنیم تا حداکثر تعامل بین شهرداری، شورای شهر و فرمانداری صورت پذیرد و حرکت در مسیر توسعه هندیجان سرعت گیرد.

وی انتصاب سید مهران رفیعی به عنوان فرماندار هندیجان را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: شهر هندیجان از پتانسیل های زیادی به خصوص در حوزه گردشگری آبی و ساحلی و تجاری برخوردار است و میتوانیم بخش عمده ای از مسافران شهرهای آبادان، دیلم، گناوه و حتی بوشهر را به هندیجان بیاوریم و این مهم مستلزم همکاری همه ادارات شهرستان و بخش خصوصی و مردم است.

شهردار هندیجان با اشاره به اینکه چیزی از دیلم و گناوه کمنر نداریم، بیان کرد: زیرساختهای لازم جهت توسعه «گردشگری آبی» و «گردشگری خرید» در هندیجان وجود دارد و خرده مشکلات موجود نیز با تلاش همه جانبه مسئولان قابل حل است.

وی با بیان اینکه باید برند گردشگری هندیجان را به مردم منطقه معرفی کنیم، گفت: از همه مردم، بخصوص خوزستانی های عزیز برای استفاده از «آب، دریا و خرید ارزان» به هندیجان دعوت میکنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام ودرود برهمگان .آقا شما مگر بازار جوانان هندیجان را فراموش کردید واقعا چه دورانی داشت .تلاش کنید موفق می شوید

  • دایی غلوم رضا
    سیدرفیعی انسان توانمندی است
    هندیون قدرش بدونه
    هندیون ببرین بالا
    طوری که لایق مردمونشه