«کسب وکار های نو در دنیای وب»/ ثبت نام در همایش «یک قدم تا بی نهایت» در اهواز رایگان شد

خورنا – بهزاد رزمگیر گفت: ثبت نام در همایش «یک قدم تا بی نهایت» با موضوع «کسب وکار های نو در دنیای وب» رایگان شد.

بهزاد رزمگیر، مسئول برگزاری این همایش در گفتگو با خورنا بیان کرد: ثبت نام در همایش «یک قدم تا بی نهایت» با موضوع «کسب وکار های نو در دنیای وب» به صورت رایگان و با ارائه مدرک بین المللی آغاز شد.۴۲۱۹۳۸۲۳۴_۶۶۶۷۲

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت شرکت در این دوره محدود بوده و به دلیل رایگان بودن دوره، استقبال بی نظیری از این دوره شده است، لذا علاقمندانی که تمایل به حضور دارند، باید هرچه سریعتر از طریق وبسایت ما ثبت نام کنند.

رزمگیر بیان داشت: آدرس وبسایت همایش جهت ثبت نام علاقه مندان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش، Www.iseminar.ir میباشد.

مسئول برگزاری این همایش گفت: اگرعلاقه مندان به گواهی نامه بین المللی این همایش نیاز دارند، باید هنگام ثبت نام گزینه بلیط + گواهی نامه را انتخاب کنند.

رزمگیر ادامه داد: کارآفرینان موفق کم سن و سالی را دعوت کردیم که از صفر شروع کرده اند و در حال حاضر به درآمد خوبی رسیده اند. راز موفقیت شان را به شرکت کنندگان خواهند گفت.

وی گفت: کارآفرین جوان و مهمان ویژه همایش یک قدم تابی نهایت سرکار خانم نیکو نیک نام مدیراستارتاپ نیک پرینت میباشند. همچنین رامتین منزهیان مدیر وبسایت بامیلو، مهیار خدایاری مدیر وبسایت شادیاب، رامین جوی مدیر وبسایت پک فود در این همایش حضور خواهند داشت.

رزمگیر بیان داشت: همایش یک قدم تا بی نهایت با موضوع کسب و کار های نو در دنیای وب یک قدم بزرگ تا رسیدن یک کسب و کار نو و درآمد زا خواهد بود.

در پایان به شرکت کنندگانی که از طریق گزینه «بلیط همایش + صدور گواهی نامه بین المللی همایش» ثبت نام کرده اند، گواهی نامه معتبر IQS انگلستان ارائه میشود.

رزمگیر گفت: این همایش ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵  ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن مخابرات اهواز برگزار میشود.

وبسایت رسمی همایش Www.iseminar.ir میباشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • بسیار عالی جناب رزمگیر یکی از بهترین مدرسان بازاریابی در حوزه وب کشور هستن