واکنش ها به تغییر مقتدایی از استانداری خوزستان در صفحه اینستاگرام وزیر کشور!/ تصاویر

خورنا – یکی از محبوبیت مقتدایی سخن رانده و دیگری از ظلمی که مقتدایی در حق خوزستان روا داشت. این تعریف و تمجیدها گاهی از دایره اخلاق…

به گزارش خورنا از شوشان؛ حمله به پیج اینستاگرام شخصیت ها و مسئولین پس از یک اتفاق ، چیز جدیدی نیست و این روزها واکنش کاربران شبکه های اجتماعی و حمله به پیج شخصیت ها تبدیل به امری عادی شده که البته مذموم و ناپسند است.
پس از برکناری مقتدایی در بیست و یکم اردیبهشت ماه ، کاربران خوزستانی اینستاگرام در مراجعه به صفحه مجازی رحمان فضلی وزیر کشور ، مراجعه کرده و نظرات خود را بیان کردند ؛ این نظرات گاهی به فحاشی و هجمه به وزیر به دلیل برکناری مقتدایی و گاهی به تمجید از او کشیده شد.
عده ای از عزل مقتدایی ناراحت بودند و برخی نیز خوشحال. یکی از محبوبیت مقتدایی سخن رانده و دیگری از ظلمی که مقتدایی در حق خوزستان روا داشت. این تعریف و تمجیدها گاهی از دایره اخلاق و انصاف خارج شده و به جدال لفظی کاربران ختم شده است.
۳۰۶۱۰_۵۲۰ ۳۰۶۱۱_۸۴۲ ۳۰۶۱۲_۸۸۰

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • اقای مقتدایی هم سو با دولت نبود نیروهای بومی شایسته زیاد هست به امید خدا دکتر شجاع پوریان یار وفادار اصلاحات گزینه بسیار خوبی می باشد

 • درود بر شرف مقتدایی درود برغیرتشون

 • بالاخره از تهران استعفاش دادن هرچند خود دولتیها میگن بازنشسته شده!!!!

 • به نظر من محمود رضا ضرغامی انتخاب مناسبیه برا استانداری

 • حیف شد… این پروژه شوم توسط مافیای خودرو و جبهه مشارکتیها کلید,خورد و با اومدن عارف به خوزستان مرحله نهاییش انجام شد….
  عارف واسه رای مردم خوزستان اومد حالا ببینم بازم میاد به این استان بدبخت و مظلوم سربزنه یا نه؟؟؟!!!!

 • من نمیفهمم این داستان همسو بودن یا نبودن چه صیغه ایه که اقایون این دو سال اخیر دراوردن واسه حذف نیروها و مدیران لایق…واقعا خجالت داره چرا هرکس که شجاعت در مدیریت داره رو انگ غیرهمسو میزنید؟ و هرکس که سرسپرده اوامر ایناس رو همسو و شایسته میدونید؟؟
  سیاسی بازی تا کی و تابکجا؟؟؟
  اینجوری وبا یه مشت مدیر ترسو میخاید حق خوزستانو بگیرید؟؟؟؟!!!!!!
  مردم خوزستان مراقب باشید موج بعدی نابودی خوزستان توسط این فرصت طلبا در راهه…