وزارت کشور: مقتدایی بازنشسته شده است/ برکناری در کار نیست

خورنا – قائم مقام وزیر کشور از موافقت عبدالرضا رحمانی فضلی با بازنشستگی عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان خبر داد و گفت: فرج الله خبیر معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان تا زمان تعیین استاندار جدید به عنوان سرپرست استانداری منصوب شد.

حسینعلی امیری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره شایعات مطرح شده مبنی بر برکناری استاندار خوزستان افزود: برکناری در کار نیست، استاندار خوزستان مدت ها قبل درخواست بازنشستگی کرده بود اما وزیر کشور به دلیل شرایط انتخابات با این موضوع مخالفت کرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اصرار استاندار خوزستان با بازنشستگی وی موافقت شد.
قائم مقام وزیر کشور یادآور شد: بنابراین تا تعیین استاندار جدید، فرج الله خبیر معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان سرپرستی این استانداری را برعهده دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • یهویی بازنشسته شد؟؟؟؟!!!!
    چه عرض کنم والا ماهم باور کردیم!!!!

  • همش دروغه با این سیاست های کثیف می خواین به کجا برسید تو ایران نمی خوان کسی برای خوزستان تلاش کنه نمی این استان آباد بشه مقتدایی رو به زور انداختن بیرون

  • ازآقای مقتدایی بابت همه زحماتی که برای استان محروم.وستم دیده خوزستان کشیده کمال تشکروقدردانی رادارم..امیدوارم که استارندارجدیدواقعامثل آقای مقتدایی دلسوزمردم باشدوبرای مردم تلاش کندنه برای دولت