جشن بزرگ اصلاح طلبان در اهواز

خورنا – ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان خوزستان در پیامی ، زمان جشن بزرگ اصلاح طلبان به مناسب راهیابی کاندیداهای لیست امید را اعلام کرد .

در این پیام آمده است : ضمن سپاس بیکران از حضور پرشور و حماسی هم استانی های عزیز بویژه شهروندان آگاه و متعهد شهرهای اهواز, حمیدیه, باوی و کارون ، مسجد سلیمان و ماهشهر که با حضور مسئولانه خود در حماسه دهم اردیبهشت ماه تداوم امید را رقم زدند به اطلاع می رساند جشن مبعث پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و مراسم تقدیر از دست اندر کاران لیست امید در استان با حضور کیانوش راد رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان و همه اعضای شورا و همچنین کاندیداهای منتخب شهرستانهای فوق و همه اعضای ستادهای ائتلاف اصلاح طلبان استان و شهرستانهای مختلف و همچنین هواداران کاندیداهای منتخب همزمان با عید مبعث در روز پنجشنبه ١۶ اردیبهشت ساعت ۶تا ٨ بعدازظهر برگزار می گردد . مکان مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • قرار بود جشن اصلاح طلبان در ایام مبعث برگزار شود که عقب افتاد و به ایام شعبانیه موکول شد اما الان که دو روز بیشتر به نیمه شعبان نمونده هنوز هیچ خبری نیست اگر از همین الان بخواهید خلف وعده کنید و به وعده های به این سادگی عمل نکنید به سرنوشت اصولگرایان دچار خواهید شد لطفا هرچه زود تر جشنتان را برگزار کنید مردم را فقط برای قبل از انتخابات میخواستید؟

  • کاربرای انسانیت-کاربرای فرزندانمان-کاربی منت برای بهترشدن آب وفاضلاب-پیگیری احداث فضای ورزشی مثل فوتبال…درکنارفضای سبزوپارک ها-احداث سرویس بهداشتی در سطح شهراهواز-تانخواهیم نمی شود دیدگاه بایداصلاح گردد-دررابایدکوبیدتابازشود

  • سلام وخداقوت.فارغ التحصیل علوم سیاسی ام ولی کارم غیر مرتبط ومدرکم را قبول نمی کنند لطفا راهنمایی فرمائید. سپاسگزارم ومن ا…توفیق ارادتمند سیاوش باران وند بارانی منجزی

  • چند ساعت دیگه تا همایش نمانده اما هنوز مکانش اعلام نشده .اگر لغو شده یا هر چیز دیگه بگید که وقت مردم تلف نشود

  • سلام ضمن تبریک این پیروزی به نمایندگان جدید استان خوزستان . امیدوارم این درکو داشته باشید که مردم چرا به رقباتون رای ندادند .و شما اشتباه اونا رو تکرار نکنید وگرنه به سرنوشت اونا دچار میشید . مردم خوزستان جدا از اینکه شما جزئ کدوم حزب سیاسی هستید از شما تعهد و پاسداری از اراشونو میخوان . میخوان دچار هیجانات سیاسی زدگی نشید و تا پای جونتون از این استان دفاع کنید. چون فقط اونجوری میتونید سرافراز بشید .مهمترین دغدغه امروز مردم توقف پروژه غیر انسانی و غیرطبیعیه انتقال اب به استان اصفهانه . تا حورها دوباره زنده بشن اکوسیستم خوزستان به زندگی برگرده و مردم نفس بکشن .خواهش میکنم ما مردم خوزستان فقط نفس میخوایم بکشیم فقط نفس . من بشخصه و به عنوان یک نفر حاظر تا پایان جانم در امر این مسئله حیاتی کمک کنم .