جشن بزرگ اصلاح طلبان در اهواز

خورنا – ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان خوزستان در پیامی ، زمان جشن بزرگ اصلاح طلبان به مناسب راهیابی کاندیداهای لیست امید را اعلام کرد .

در این پیام آمده است : ضمن سپاس بیکران از حضور پرشور و حماسی هم استانی های عزیز بویژه شهروندان آگاه و متعهد شهرهای اهواز, حمیدیه, باوی و کارون ، مسجد سلیمان و ماهشهر که با حضور مسئولانه خود در حماسه دهم اردیبهشت ماه تداوم امید را رقم زدند به اطلاع می رساند جشن مبعث پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و مراسم تقدیر از دست اندر کاران لیست امید در استان با حضور کیانوش راد رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان و همه اعضای شورا و همچنین کاندیداهای منتخب شهرستانهای فوق و همه اعضای ستادهای ائتلاف اصلاح طلبان استان و شهرستانهای مختلف و همچنین هواداران کاندیداهای منتخب همزمان با عید مبعث در روز پنجشنبه ١۶ اردیبهشت ساعت ۶تا ٨ بعدازظهر برگزار می گردد . مکان مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • سیاوش باران وند بارانی منجزی
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۰۶:۵۲ پاسخ

  سلام.لطفا اسامی کاندیدهای شورای شهراهواز را انتشار دهید.بسیارسپاسگزارم.ارادتمند

 • کد خبر ۳۸۴۰۲۰ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵
  دومین روز ثبت نام کاندیداهای شورای شهر اهواز
  ۸۸ نفر ثبت نام کننده در روز اول
  فرماندار اهواز: کاندیداهای شورای شهر اگر مراحل پیش ثبت نام را انجام داده باشند.ثبت نام نهایی آنها در فرمانداری آسانتر و روال کار بهتر دنبال میشود.

  ذاکرنیوز _ خوزستان.

  سرپرست دفتر نمایندگی ذاکر نیوز در خوزستان در محل ثبت نام کاندیداهای شورای شهر در فرمانداری اهواز گفتگوی کوتاهی با فرماندار اهواز انجام داد.

  خون میرزایی فرماندار اهواز در این گفتگو آمار کاندیداهای شورای شهر اهواز را در روز اول ثبت نام ۸۸ نفر اعلام کرد.

  فرماندار اهواز تاکید کرد:اگر کاندیداها روزهای قبل کار پیش ثبت نام را انجام می دادند روال ثبت نام آنها در فرمانداری بهتر و آسان تر انجام می گرفت.

  لازم به ذکر است سیاوش بارانوند منجزی سرپرست نمایندگی ذاکرنیوز در استان خوزستان امروز در محل فرمانداری اهواز حاضر شد و رسما کاندیداتوری خود را در شورای شهر اهواز اعلام نمود

  مصاحبه با فرماندار اهواز:سیاوش باران وند بارانی منجزی

  علیرضا بهمنش:ذاکرنیوز خوزستان

 • قرار بود جشن اصلاح طلبان در ایام مبعث برگزار شود که عقب افتاد و به ایام شعبانیه موکول شد اما الان که دو روز بیشتر به نیمه شعبان نمونده هنوز هیچ خبری نیست اگر از همین الان بخواهید خلف وعده کنید و به وعده های به این سادگی عمل نکنید به سرنوشت اصولگرایان دچار خواهید شد لطفا هرچه زود تر جشنتان را برگزار کنید مردم را فقط برای قبل از انتخابات میخواستید؟

 • کاربرای انسانیت-کاربرای فرزندانمان-کاربی منت برای بهترشدن آب وفاضلاب-پیگیری احداث فضای ورزشی مثل فوتبال…درکنارفضای سبزوپارک ها-احداث سرویس بهداشتی در سطح شهراهواز-تانخواهیم نمی شود دیدگاه بایداصلاح گردد-دررابایدکوبیدتابازشود

 • سلام وخداقوت.فارغ التحصیل علوم سیاسی ام ولی کارم غیر مرتبط ومدرکم را قبول نمی کنند لطفا راهنمایی فرمائید. سپاسگزارم ومن ا…توفیق ارادتمند سیاوش باران وند بارانی منجزی

 • چند ساعت دیگه تا همایش نمانده اما هنوز مکانش اعلام نشده .اگر لغو شده یا هر چیز دیگه بگید که وقت مردم تلف نشود

 • سلام ضمن تبریک این پیروزی به نمایندگان جدید استان خوزستان . امیدوارم این درکو داشته باشید که مردم چرا به رقباتون رای ندادند .و شما اشتباه اونا رو تکرار نکنید وگرنه به سرنوشت اونا دچار میشید . مردم خوزستان جدا از اینکه شما جزئ کدوم حزب سیاسی هستید از شما تعهد و پاسداری از اراشونو میخوان . میخوان دچار هیجانات سیاسی زدگی نشید و تا پای جونتون از این استان دفاع کنید. چون فقط اونجوری میتونید سرافراز بشید .مهمترین دغدغه امروز مردم توقف پروژه غیر انسانی و غیرطبیعیه انتقال اب به استان اصفهانه . تا حورها دوباره زنده بشن اکوسیستم خوزستان به زندگی برگرده و مردم نفس بکشن .خواهش میکنم ما مردم خوزستان فقط نفس میخوایم بکشیم فقط نفس . من بشخصه و به عنوان یک نفر حاظر تا پایان جانم در امر این مسئله حیاتی کمک کنم .