چرا اهوازی ها رای حزبی دادند؟

خورنا – سیده فرزانه سعید بسطامی:  نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس در شهرستان اهواز یک غافل گیری بزرگ بود؛ چرا که در شیوه انتخاب نمایندگان این شهر یک اتفاق ارزشمند رخ داده و جزو معدود دفعات مردم با انتخاب «لیست ها» و «رای حزبی» نمایندگان شان را چینش کردند و جمله معروف «میزان، رای ملت است» را یکبار دیگر به اثبات رساندند. در پس دیگر این انتخاب می توان یک نکته مهم و اساسی را دریافت و آن حس نارضایتی شهروندان حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون از عملکرد، رصد کردن و جمع بندی اقدامات انجام شده از سوی نمایندگان دوره نهم بود.
پیروزی سه کاندیدای لیست امید در حالی خبر خوشحال کننده ای است که این نمایندگان محترم بار سنگینی بر دوش دارند و برای آنکه بتوانند در ادامه نظر مساعد مردم را جلب کرده و به سرنوشت نمایندگان گذشته دچار نشوند از امروز باید با بررسی
چالش های بی شمار شهر اهواز برای چاره اندیشی و اقدامات تاثیر گذار در حوزه های شهری و … اقدامات خود را آغاز کرده و تمرکزشان را تنها بر روی پیشرفت این شهر مظلوم و قرار دهند. نمایندگان این شهر به یاد داشته باشند که عملکرد آنها در مجلس دهم به نام حزب و جریان فکر آنها نوشته می شود و عملکردشان همواره رصد می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • حالا میزان رای ملت شد.ها.پس چرا دفعات قبل مثل ۸۸ که اصلاحات رای نیاورد توی خیابونا ریختینو با شعار تقلب بزرگ کام مردم تلخ کردین.خدارو شکر که نماینده هاتون رای اوردن وگرنه حالا حالا ها شهرمون روی ارامشو نمیدید.

  • بنژر بنده رای توی شهرستانهایی مثل کارون و باوی و حمیدیه حزبی نبود بلکه قومی بود و چون اگر حزبی بود یوسفی باید اول میشد نه سوم ولی فقط در اهواز رای حزبی بود