اعطای بیش از ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات مسکن به متقاضیان شهرستان امیدیه

خورنا- رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان امیدیه گفت: بیش از ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات مسکن از سوی بنیاد مسکن امیدیه به متقاضیان اعطا شده است.

قدرت‌الله سلطانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در امیدیه با تبریک سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اظهار کرد: این نهاد، نهادی است که در ابتدا هدفش کمک‌رسانی و بازسازی مناطق محروم بوده و در دوران دفاع مقدس پشتیبانی از جنگ و بعد از آن تاکنون نیز وظیفه بهسازی مناطق روستایی و شهرهای کوچک را دارد.

وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان امیدیه به‌عنوان یکی از ادارات تابعه این بنیاد در استان در سال ۹۴ با توجه به وضعیت اقتصادی کشور به همت و تلاش سایر کارکنان توانست ۳ پروژه روستایی را انجام داده که یک روستا در بخش مرکزی، یک روستا بخش جایزان و یک روستا در شهرستان آغاجاری بوده است.

رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان امیدیه با اشاره به اعطا تسهیلات بیان کرد: در سال ۹۴ بیش از ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به افراد اعطا شد که شامل ۱۶۰ فقره وام احداث و مقاوم‌سازی واحد مسکونی، ۵۰ فقره وام تعمیرات منازل مسکونی در شهر، ۱۳۰ فقره وام تعمیرات سرویس بهداشتی و حمام روستایی بود.

سلطانی در زمینه سند‌دار کردن مسکن‌های شهری و روستایی تحت پوشش خاطرنشان کرد: در این زمینه در سال ۹۴ بیش از ۱۵۶ فقره سند واحد مسکونی شهری در بخش جایزان و ۱۲۰ فقره سند واحد مسکونی به روستائیان بخش مرکزی امیدیه اعطا شده، ضمن اینکه بیش از ۱۶۰ قطعه زمین روستایی در روستاهای بخش مرکزی به روستائیان واگذار شده است.

وی در پایان گفت: تمام سعی و تلاش ما در سال جدید تحقق شعار سال طبق فرمایش مقام معظم رهبری یعنی اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است تا شاهد رشد و شکوفایی همراه با توسعه همه‌جانبه در سطح شهرستان باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.