مدیرکل راه آهن جنوب از راه‌اندازی خط راه‌آهن ماهشهر – مشهد در پنجشنبه این هفته خبر داد

خورنا – مدیر کل راه‌آهن جنوب از راه‌اندازی خط راه‌آهن ماهشهر به مشهد خبر داد.

عبدالکریم درویش زاده اظهار کرد: قطاری که قبلا از اهواز به مشهد می‌رفت، اکنون یک روز در هفته در مسیر ماهشهر ـ مشهد تردد می‌کند.

وی با بیان اینکه این قطار در هر کوپه ۶ تخت دارد و ظرفیت آن به ۶۰۰ نفر می‌رسد، افزود: قطار ماهشهر ـ مشهد در ساعت ۸ صبح پنجشنبه هر هفته ماهشهر را به قصد مشهد ترک می‌کند و اولین سرویس خود را ۹ اردیبهشت ماه انجام می‌دهد.

درویش زاده عنوان کرد: ساختمان و خطوط ایستگاه راه آهن ماهشهر با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال ساخته شده است که بخشی از اعتبارات این طرح از محل اعتبارات داخلی راه‌آهن و بخش دیگر با مشارکت شرکت عملیات غیر صنعتی پتروشیمی ماهشهر تامین و آماده بهره‌برداری شده است.

مدیرکل راه‌آهن جنوب خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی مسیرهای این محور ریلی در حال بازسازی است، برنامه‌ای برای افزودن قطار به این خط فعلا در دست نداریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام بابا برید بنگلادش وهند تمام شهرهایشان خط آهن دارند حالا بعد ازسالیان سال به خاطر رای جمع کردن منت میذارید واقعا از بدبختی ما مردم ماهشهر هستش

  • واقعا که تا حالا کجا بود حتی دفتر دارش هم کسی را تحویل نمی گرفت وجوابگوی شهر وندان نبودند چه رسد به خودش

  • آقای آغاجری برای انتخابات فقط به اسم افتتاح طرح راه آهن در ماهشهرمی خواهد رای جمع آوری نماید تا حالا کجا بودی حاج حبیب.