فرماندار بهبهان: 75 پروژه در بهبهان به بهره‌برداری می‌رسد

خورنا: فرماندار بهبهان گفت: 75 پروژه با اعتبار 430 میلیارد ریال، به‌مناسبت هفته دولت در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهبهان، فرهاد باذلی‌محبوب امروز در مصاحبه مطبوعاتی با اصحاب رسانه که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد:  تجلیل از کارمند نمونه، برگزاری نمایشگاه عملکرد یک ساله دستگاه‌های بهبهان با مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر، نصب عملکرد ادارات در سردر آنها، دیدار با علما، بزرگان و خانواده معظم شهدا و افتتاح پروژه‌های آماده بهره‌برداری شهرستان از جمله برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت در بهبهان است.

وی افزود: در هفته دولت 75 پروژه شامل 34 پروژه بزرگ و 41 پروژه کوچک و فرعی با اعتبار 430 میلیارد ریال در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار بهبهان در ادامه سخنان خود به تشریح پروژه‌های آماده بهره‌برداری این شهرستان در هفته دولت پرداخت و گفت: در امور برق‌رسانی شش پروژه با اعتبار 28.5 میلیارد تومان، در بهسازی روستایی 15 پروژه با اعتبار 2 میلیارد و 150 میلیون تومان، در جهاد کشاورزی پنج پروژه با اعتبار یک میلیارد تومان، در بخش مخابرات 14 پروژه با اعتبار 2 میلیارد و 186 میلیون تومان، در حوزه منابع طبیعی چهار پروژه با اعتبار 720 میلیون تومان، در امر گازرسانی 56 کیلومتر خط لوله انتقال و 900 مشترک با اعتبار 4.5 میلیارد تومان، در بخش راه و ترابری دو پروژه با اعتبار 550 میلیون تومان، در حوزه عمران شهری شش پروژه با اعتبار 1.4 میلیارد تومان، در بخش بهداشت و درمان CTSCAN بیمارستان شهیدزاده با اعتبار 1.5 میلیارد تومان و در بخش نوسازی مدارس سه پروژه آموزشی با اعتبار 850 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: همچنین کتابخانه‌های آیت‌الله وحید بهبهانی و امامزاده حیدر(ع) که دو کتابخانه بزرگ بهبهان هستند، با اعتبار 250 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسند.

باذلی‌محبوب در پایان خاطرنشان کرد: سال 91 به دلیل اینکه در حال کاهش اعتبارات هستند و با وجود اینکه بودجه‌ها مصوب شده اما خبرهایی به گوش می‌رسد که در حال کاهش آنها هستند، سال سختی برای ما بوده و همه باید با تمام توان تلاش کنیم که این کمبودها را با کار و پیگیری بیشتر جبران کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.