حضور نمایندگان کنفدراسیون بسکتبال آسیا در بندرماهشهر/ بندرماهشهر، میزبان جام باشگاههای آسیا

مهدی چاروسایی ،خبرنگار ورزشی خورنا: پتروشیمی بندرامام که بعداز قهرمانی در مسابقات غرب آسیا جواز حضور در بازیهای جام باشگاه های آسیا رابدست آورد به عنوان یکی از میزبانان احتمالی این بازی معرفی شده است.

به همین منظور صبح امروز پنجشنبه نمایندگان کنفدراسیون بسکتبال آسیا باحضور درشهرستان ماهشهر از نزدیک امکانات باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام در ممکوو سالن بعٹ بندرماهشهر را جهت برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا مورد بازدید قراردادند.

IMG-20160414-WA0005

دراین سفر جناب آقای علی توفیق دبیر محترم فدراسیون بسکتبال به همراه نمایندگان کنفدراسیون بسکتبال آسیا درشهرستان ماهشهر حضور داشتند، همچنین جناب آقای هروس آوانسیان ریس ایرانی ریاست کمیته مسابقات کنفدراسیون بسکتبال آسیا، به عنوان یکی از نمایندگان کنفدراسیون بسکتبال آسیا دراین سفرحضور داشتند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با سلام
    امروز بیننده بازی سوم از سری بازیهای فینال بین پتروشیمی بندرامام و نفت آبادان از تلویزیون بودیم، نکته جالب و عجیب این بازی طرفداری عجیب گزارشگر از تیم آبادانی بود در حالی که گزارش این بازی از شبکه استانی و شبکه ورزش پخش میشد.
    این گزارش جانبدارانه کاش فقط از شبکه آبادان پخش میشد زیرا هر دو تیم از یک کشور و مهمتر از یک استان هستند و ما که گزینه دیگری برای شنیدن گزارشگری نداشتیم.
    امیدواریم در بازیهای آینده شاهد چنین مواردی نباشیم.
    با تشکر