یک زن، بخشدار مرکزی هندیجان شد

خورنا – با حضور مشاور استاندار خوزستان در امور بانوان و خانواده آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان هندیجان برگزار شد.

الهه موالی زاده دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان هندیجان اظهار کرد: برای مشارکت زنان در همه برنامه های اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی ابتدا به آموزش نیاز است.

وی افزود: بزرگترین هدف مشاوران بانوان بالابردن سطح آگاهی زنان از طریق ارائه آموزش های لازم در حوزه های بهداشت روان و اقتصاد خانه است.

وی گفت: در جامعه ما توسعه را برابر با اشتغال قرار داده اند در حالی که توسعه به معنای مشارکت و حضور در همه زمینه هاست و از نقش زنان در همه ابعاد زندگی اجتماعی می توان استفاده کرد.

موالی زاده افزود: اولین خاکریز اقتصاد مقاومتی خانه است و بانوان به عنوان اولین سربازان در خط مقدم آن قرار دارند و آگاهی های لازم در این خصوص می بایست به بانوان داده شود تا مثمر ثمر واقع شوند.

وی ادامه داد: نگاه شعاری می بایست تبدیل به روش های کاربردی گردد و کاربردی ترین روش ها با آموزش شروع می شود.

وی تاکید کرد: مجرب ترین اساتید در حوزه تعلیم و تربیت، آموزش خانواده و مباحث کاربردی شیوه های اقتصاد خانه از طرف استانداری خوزستان آمادگی دارند تا با درخواست فرماندار آموزش های لازم را در کلیه ادارات شهرستان ها به انجام رسانند.

در پایان این جلسه از زحمات پنج ساله ‘بهنام خضعلی’ تقدیر و تشکر و ‘اعظم شنبدی’ به عنوان بخشدار مرکزی هندیجان معارفه شد.

هندیجان از شهرستانهای تازه تاسیس استان خوزستان است که در ۳۰ کیلومتری شرق ماهشهر و ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی اهواز واقع شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.