پاسخ شبکه بهداشت و درمان ماهشهر به شایعات پیرامون انتشار یک تصویر در فضای مجازی +عکس

آمنه محتشمی- خورنا – رئیس روابط عموی شبکه بهداشت و درمان ماهشهر در واکنش به انتشار تصویر”جابه جایی یک بیمار پشت وانت”به خبرنگار خورنا گفت : تصویر جابه جایی بیمار پشت وانت که در گروه های شبکه های مجازی منتشر شده متعلق به بیماری ست که پس از درمان به تشخیص پزشکان بیمارستان حاجیه نرگس معرفی مرخص اعلام شده است.

وی تصریح کرد: پس از اعلام مرخصی بیمار توسط پزشکان ،همراهان بیمار درخواست آمبولانس جهت جابه جایی بیمار به منزل نموده و زمانی که با مخالفت مسولین بیمارستان روبرو شده اقدام به تهدید مسولین به انتشار تصویر جابه جایی بیمار پشت وانت در شبکه های مجازی نموده و اینگونه در برابر نبود آمبولانس دست به اعتراض می زنند.

رئیس روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان در ادامه در این رابطه خاطرنشان کرد: طبق دستور وزارت کشور بیمارستان های دولتی به علت کمبود امکانات اجازه اعطای آمبولانس به بیماران مرخصی را نداشته و آمبولانس فقط به بیماران اعزامی و اورژانسی تخصیص داده می شود و تنها بیمارستان های خصوصی توانایی تخصیص آمبولانس به بیماران خصوصی خود را دارند.

محمدی در پایان گفت:تنها کمکی که مسولین بیمارستان در این خصوص میتوانند به بیماران مرخصی بنمایند اعطای برانکارد جهت جابه جایی به آن ها بوده و این همشهرى با جابه جایی بیمار خود توسط برانکارد پشت وانت و انتشار تصویر آن به نحو ناشایستی دست به اعتراض زده که مورد پیگیرد قانونی قرار میگیرد.

عکس مربوطه:

IMG-20160311-WA0044

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خوزستان قلب نفت جهان…ماهشهر پایتخت پتروشیمی ایران…

  • مسئول محترم گیریم که این بیمار ترخیصی می باشد با این وضعیتی که رو تخت باید جابجا بشه حتما نیاز به آمبولانس داشته و حال اینکه شما می گویید ترخیصی بوده حتما باید جواب انها رو شنید و بعد قضاوت کرد آیا بیمار ترخیصی حق حقوقی ندارد

  • درود. مسئول عزیز بجای تهدید و تحدید اشخاص بفکر کمک به همنوع و مردم داری باش.

  • یعنی بیمار با تخت بیمارستان مرخص کردن؟!

  • کارشم کاملا درست بوده بیمارستانی که یه آمبولانس واسه جا به جایی نداشته باشه باید گل گرفت بهش

  • گند زدید به این شهرمدیران نالایق