به گزارش خورنا :

جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد/ شهرداری ها محافظ حقوق مردم باشند

آمنه محتشمی- خورنا :جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر صبح امروز در سالن فرمانداری شهرستان ماهشهر با حضور فرماندار شهرستان ،ائمه جمعه و روسای دستگاه های اجرایی برگزار شد.
حاج آقا تابش امام جمعه بندر امام (ره) ضمن تقدیر از مشارکت پرشور مردم در حماسه بزرگ انتخابات ۹۴ که مردم سالاری دینی را به نمایش گذاشتند گفت : خوشبختانه مردم با بصیرت و آگاهی این حرکت ارزنده را رقم زده و به رخ دشمنان کشیدند که با وجود تمامی تبلیغات رسانه ای دشمن و تنوع کاندیدا این حماسه با درایت و هدایت مقام معظم رهبری و تلاش مردم به بهترین نحو ممکن برگزار شد.
حاج آقا تابش در ادامه صحبت های خود از شهرداری های شهرستان درخواست دقت نظر در رعایت حقوق مردم داشت و خاطر نشان کرد: مردم شهرستان از حداقل امکانات رفاهی-آموزشی و تفریحی برخوردارند،بنابراین شهرداری ها نبایستی به بهانه خصوصی سازی و کسب در آمد برای جبران بدهی های خود حقوق مردم را پایمال نموده و از امکانات مناسب بی بهره سازند.
منصور قمر فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در ادامه ضمن قدردانی از مشارکت بالای مردم و تلاش های ۴هزار نفر افراد تیم اجرایی انتخابات جهت خلق این اتفاق عظیم بیان کرد : این اتفاق میسر نبود مگر با تلاش های همگانی و همکاری تمامی افراد تیم اجرایی و مردم محترم شهرستان، از این رو بایستی این محبت بی پاسخ نماند و با خدمت رسانی مناسب به آن ها ،این محبت را جبران نماییم.
وی افزود :با وجود ظرفیت های بسیار شهرستان می بایست با حرکتی نو گام هایی موثر در توسعه شهرستان برداشت و امکاناتی در خور مردم فراهم کرد.
منصور قمر در پایان با اشاره به مشکل ترافیک سنگین جاده ماهشهر-سربندر که برای شهروندان بسیار دردسر ساز شده تصریح کرد :حل این مشکل پروسه ای زمان بر و طولانی مدت است ،بنابراین جهت حل این مشکل در قالب برنامه های کوتاه مدت تدابیری اندیشیده شده است که امیدواریم بتوانیم قدری از نگرانی های مردم را بکاهیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با سلام ،این ترافیک راه حل کوتاه مدت دارد ولی متاسفانه نه سازمان بنادر ودریانوردی ،نه پایانه حمل ونقل ونه مسولینماهشهروسربندر با بی تفاوتی از کنار |آن میگذرند. اقدمات کوتاه مدت ۱-انتقال پارکینگ پایانه به اتوبان بندرامام به اهواز (پارکینگ تانکر های نفتی که در حال حاضر خالی نیز می باشد،۲- ایجاد جاده فرعی به طول ۳۰۰ متر در کنار پایانه جهت تردد وسایل نقلیه سبک ۳-نصب چراغ راهنما در میدان پلیس راه شبیه کاری که در چهار شیر اهواز انجام شده تا از قفل شدن مسیر جلوگیری شود وهزار راه دیگر.

  • سربندر ؟؟؟ سربندر کجا شده ؟؟ فکر کنم منظورتون بندرامامه؟