نماینده سابق اندیمشک: اگر سیلی بخوریم لبخند خواهیم زد

فریدون حسنوند : به زودی با مردم به روشنی صحبت خواهم کرد/ برخی به دنبال مسموم کردن فصلی انتخابات هستند

خورنا- آئین گرامی داشت شهادت حضرت فاطمه زهرا( س) با حضور پرشور مردم ولایت مدار اندیمشک در بیت الزهرای این شهرستان برگزار شد.

فریدون حسنوند در این مراسم اظهار داشت: حضرت فاطمه( س) اسوه مهربانی و شجاعت در تمام تاریخ و عرصه های داخلی و بین المللی است و ما باید سبک و الگوی زندگی را از این بانوی کریمه فرا بگیریم.

وی افزود: ملت و بانوان سر افراز و سربلند ایران اسلامی با الهام و درک راه و منطق اهل بیت( ع) همواره پرچم دار منطق بیداری اسلامی و ارزش های انقلابی با شناخت کلام و راه امام راحل و مقام معظم انقلاب بوده و عزت و افتخار کشور را در تمام عرصه ها زمینه ساز کرده اند.

وی با بیان اینکه ما در عرصه انتخابات ضمن توجه به یک‌ رقابت سالم ارائه طرح و برنامه برای پیشرفت شهرستان و رفع محرومیت اندیمشک در زمینه های مختلف را بدون دروغ و تخریب و تهمت و افترا و با شناخت از ظرفیت ها و محرومیت های اندیمشک مورد توجه قرار داده ایم و با منطق وحدت و همدلی وارد عرصه انتخابات شده ایم، افزود: ما در عرصه انتخابات التزام واقعی و عملی به قانون و آسایش روانی و اجتماعی تمام شهروندان داریم و در این زمینه بانیروهای انتظامی و امنیتی همکاری کامل میکنیم.

نماینده سابق اندیمشک در سه دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی نیازها و محرویت های شهرستان را فراموش و به سلاح تهمت و تخریب روی آورده اند ولی ما تخریب ها و تهمتها را به حرمت حضرت زهرا نمیدهیم اما در چند روز آینده با مردم به روشنی در این زمینه صحبت و مطالبی را مطرح و با مردم در میان خواهم گذاشت.

استاندار سابق بوشهر گفت: اگر سیلی بخوریم لبخند خواهیم زد زیرا به حضرت زهرا اقتدا خواهیم کرد و با توجه به راه و منطق این بانوی کریمه در مسیر اسلام انقلاب و با هدف توسعه و رشد ایران و اندیمشک قدم خواهیم گذاشت.

حسنوند عنوان کرد: عده ای خناس در مسیر انتخابات به دنبال ایجاد تفرقه هستن و در روزهای آتی با عکس من به خیابان خواهد آمد و موجب آزار خواهند شد اینها از ما نیستند.

مشاور سابق وزیر نفت افزود: برخی به دنبال شبنامه نویسی هستند اما ما به قانون احترام خواهیم گذاشت اما آیا برنامه ای برای مقابله با اینها وجود دارد؟

معاون سابق وزیر نفت بیان کرد: من به عنوان نیروی امنیتی و از روی تجربه می گویم برخی به دنبال مسموم کردن فضا هستن جوانان مراقب باشند و در دام این افراد سود جو قرار نگیرند.

حسنوند گفت: ماامروز درس بزرگی از بزرگان گرفتیم همایش میگیرند دیگر طوایف و طیره ها دعوت میکنن که این کار بزرگی در مسیر اتحاد بوده و قابل تقدیر و احترام و ارج نهادن است.

نماینده سابق مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هر حرکتی که خلاف قانون باشد بپرهیزید و این خواسته من تکلیف قانونی و خواسته مسئولین است چرا که همه ما در تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری در باب انتخابات و ایجاد یک شور پر عزت و سالم برای افزایش مشارکت عمومی در مهمترین عرصه اجتماعی کشور تکلیف و وظیفه داریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.